Keystone logo
University  of Milano - Bicocca Ступінь магістра з астрофізики та космічної фізики
University of Milano - Bicocca

Ступінь магістра з астрофізики та космічної фізики

Milan, Італія

2 Years

Англійська

Денне навчання

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

На кампусі

Введення

Ступінь магістра з астрофізики та космічної фізики, який пропонує кафедра фізики Університету Мілано-Бікокка, є комплексною 2-річною програмою, розробленою для того, щоб надати студентам найсучасніші знання та навички в теоретичних, спостереження та інструментальні аспекти астрофізики та космології .

Програма пропонує найсучаснішу навчальну програму, що забезпечує глибоке розуміння через поглиблені заняття, включаючи нову захоплюючу галузь астрофізики гравітаційних хвиль . Студенти отримають практичний досвід беручи участь у практичних заняттях на власному оптичному телескопі та аналізуючи дані з передових приладів спостереження . Вони також займатимуться високопродуктивним моделюванням, проводячи числове моделювання складних астрофізичних систем, щоб зрозуміти найскладніші явища Всесвіту.

Вибір цієї програми означає можливість брати участь у престижній міжнародній дослідницькій співпраці та відкривати різноманітні кар’єрні шляхи на міжнародному рівні. Отриманий досвід є ідеальною підготовкою до наукової кар’єри в академічних колах або в приватних і державних установах. секторів, і це забезпечує міцну основу для тих, хто бажає продовжити докторські дослідження з астрофізики та суміжних галузей.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання