Keystone logo
University  of Milano - Bicocca Ступінь магістра в галузі матеріалознавства та нанотехнологій
University of Milano - Bicocca

Ступінь магістра в галузі матеріалознавства та нанотехнологій

Milan, Італія

2 Years

Англійська

Денне навчання

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

На кампусі

Введення

Ця програма надає поглиблені знання з фізики та хімії матеріалів , дає вам навички проектування атомних і молекулярних структур і створення матеріалів із певними функціями.

Ми вітаємо студентів з різними науковими освітами через простий процес вступу, який включає оцінку резюме та співбесіду. Програма пропонує міжнародний досвід навчання, який готує вас до глобальної кар'єри.

Наш ступінь магістра в галузі матеріалознавства та нанотехнологій застосовує комплексний підхід до досліджень і технологічних інновацій з наголосом на екологічності . Ми прагнемо розвивати людей, здатних запропонувати інноваційні рішення складних глобальних проблем.

Крім того, ми пропонуємо програму подвійного ступеня магістра у партнерстві з KU Leuven . Цей трек зосереджений на стійких матеріалах, дозволяючи студентам отримати ступінь магістра з інженерії матеріалів у KU Leuven та ступінь магістра з екологічних матеріалів (SuMa) від Європейського інституту інновацій та технологій (EIT) на другому курсі, поряд із ступенем магістра. в матеріалознавстві та нанотехнологіях.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання