Keystone logo
University  of Milano - Bicocca Ступінь магістра міжнародної економіки
University of Milano - Bicocca

Ступінь магістра міжнародної економіки

Milan, Італія

2 Years

Англійська

Денне навчання

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

На кампусі

Введення

Ступінь магістра з міжнародної економіки надає передові знання та навички в основних галузях економіки, досягнуті шляхом надання поглиблених курсів з макроекономіки, мікроекономіки, міжнародної економіки, економетрики та теорії ігор, європейських досліджень, промислової організації, та Економіка праці.

Для того, щоб поглиблено ознайомитися з різними теоретичними конструкціями, студенти також повинні відвідувати курси з менеджменту, корпоративних фінансів, бізнес-стратегії, а також європейського та міжнародного договірного права, конкурентного права та трудового права. Загальна мета курсу полягає в підготовці студентів до кар'єри прикладних економістів у приватному секторі, а також в уряді та міжнародних організаціях.

Наші випускники працюють по всьому світу молодшими економістами, бізнес-аналітиками, політичними радниками та дослідниками в глобальних корпораціях, міжнародних компаніях , фінансових установах, уряді та міжнародних організаціях.

Програма також забезпечує міцну основу для проведення докторських досліджень. Наші випускники успішно подають заявки на італійські та міжнародні докторські програми.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання