UNIE Universidad

UNIE Universidad

UNIE Universidad

Введення

Вперше університет, створений на основі бізнес-групи, пропонує в Мадриді офіційну академічну пропозицію, пов’язану з сучасною соціальною та економічною реальністю.

І робитимемо це із суми спеціальностей та галузей знань, орієнтуючись на те, чого вимагає кожна дисципліна. Тому що, як і в будь-якому професійному середовищі, вам потрібні люди, інструменти та контекст, які сприяють вашому розвитку.

Ми відкриємо двері для тих, хто хоче побудувати кар’єру, навчаючись на все життя. Зараз. І щоб той прийшов.

Ми залишимося вірними якісному навчанню, тому що віримо в нього та його здатність покращувати людей.

Ми будемо тим університетом, який об’єднає сили кожного сектора.

UNIE Universidad

Наші цінності

Бізнес ДНК

Ми єдиний університет, створений бізнес-групою, яка розуміє цінність компетентних, мотивованих та навчених людей.

Спосіб бачення світу з цілей, практики та таланту.

Мадрид

Наша мета — не бути університетом у Мадриді. Це БУТИ Мадридом.

Це передати цінність навчання у відкритому та креативному місті. Він має стати орієнтиром столиці одного з найбільших бізнес-центрів Європи та ядром економічної діяльності країни.

Тепер

Світ змінюється, і старі способи втрачають сенс.

Настав час цифрових навичок, фінансів, особистого брендингу, управління конфліктами... Основні інструменти для того, що попереду.

Мультиспеціалісти

UNIE є сполучною точкою між його різними напрямками та спеціалізованими школами.

Наразі The Core Entertainment Science School вже розвиває свою діяльність у сфері аудіовізуального контенту та індустрії розваг, а також EAE Business School, наша відома бізнес-школа в Мадриді.

Походження

Заклад, який відкриває свої двері в цьому 2022-2023 навчальному році, є результатом багаторічної роботи. Академічні та адміністративні відділи дотримувалися вимогливого процесу, який держава1 вимагає для надання університету ліцензії, що сьогодні дозволяє нам запропонувати вам академічну пропозицію офіційних звань, яка буде зростати в майбутніх викликах, завжди піклуючись про потреби суспільства та його продуктивна тканина.

Об'єктивна працевлаштування

UNIE повертає університету привілейоване місце, на яке він заслуговує, не лише в центрі вашого освітнього життя, а й як рушійну силу та життєвий проект. Наша ділова ДНК надихає нас на розробку програм, які, звісно, закінчуються дипломом, але також з гарантією того, що ви зможете просунутися в будь-якій організації або почати самостійно.

Особливості кампусу

Арапілська, 14

Entre el cosmopolita Malasaña y el Distrito Financiero, nuestro Campus principal, знаходиться на вулиці Арапілес, у Chamberí.

Si ya conoces Madrid, sabrás que es un barrio históricamente ligado a la actividad profesional, el comercio y la cultura. Con un perfil internacional y diverso, su ubicación te permitirá vivir la vibrante actividad metropolitana y conectar con todas las experiencias de tu etapa universitaria.

  Розташування

  Розташування
  • Madrid

   Arapiles, 14, , Madrid

   Запитання