Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Введення

Університет Юнікаф - це загальноафриканський незалежний, визнаний університет, який поєднує в собі найкращі елементи міжнародної освіти та пропонує високоякісну академічну кваліфікацію .

Унікафський університет є ліцензованим університетом у Малаві , Замбії та Зімбабве, а також затверджений для прийому студентів у Кенії. Унікафський університет є членом Організації Об'єднаних Націй (UNAI) та членом Асоціації регіональних університетів Південної Африки (SARUA). Кампуси Унікафського університету в Замбії та Малаві також акредитовані Британською радою з акредитації незалежної подальшої та вищої освіти як незалежного постачальника вищої освіти.

Університет Юнікаф переслідує досконалість у навчанні , досягнення студентів та задоволення в сприятливих академічних умовах. Університет прагне стати провідним вищим навчальним закладом у Африці на південь від Сахари, визнаним за видатний внесок у навчання, навчання та дослідження .

Університет Юнікаф пропонує студентам можливість здобути високоякісні кваліфікації за низькою вартістю шляхом виключно онлайн-доставки або навчання в університеті, поєднуючи традиційне викладання особистої форми та активну участь у студентських соціальних клубах та заходи з цифровими інструментами навчання, що покращує досвід сучасного учня.

Університет Юнікаф спрямований на підготовку відповідальних громадян, які розуміють і підтримують сталий розвиток. Університет прагне повернути громадам, яким він служить, за допомогою нових знань, отриманих в рамках докторських досліджень, через свої "зелені ініціативи" (переробка паперу, пластику та алюмінію, регулярне висаджування дерев), через лекції видатних спікерів, відкритих для громадськість, через безкоштовні комп’ютерні уроки для випускників середніх шкіл та працюючих дорослих, через безкоштовні семінари з базових професійних навичок, через пожертви лікарням та школам та підтримку важливих соціальних причин.

Університет Юнікаф пропонує повністю викладені в Інтернеті та в університеті ступінь бакалавра, магістра та доктора наук з широкого кола предметів, включаючи менеджмент, економіку та бізнес, психологію, викладання, право, бухгалтерський облік та фінанси, англійську літературу, комп’ютерні науки, веб-дизайн та розробку та спеціалізовані програми МВА для різних галузей та галузей.

Партнерства

На даний момент Юнікаф співпрацює з Університетом Суффолка (Великобританія) , Ліверпульським університетом Джона Мура (Великобританія ), Університетом Південного Уельсу (Великобританія), Каліфорнійським університетом, Ріверсайдським розширенням у США та Університетом Унікафа в Африці . Після успішного закінчення студенти отримують відповідний орган нагородження, ступінь якого є ідентичним ступеню, запропонованому студентам на території кампусу. Випускники також можуть відвідувати церемонію випуску в домашньому містечку (за умови будь-яких візових обмежень).

Особливості кампусу

Університет створив найсучасніші кампуси в Замбії, Малаві та Зімбабве, і дуже скоро відкриває додаткові кампуси у кількох інших африканських країнах. На додаток до університетських містечок Unicaf, студенти також мають у своєму розпорядженні сучасні приміщення навчальних центрів Unicaf по всій Африці.

    Розташування

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      Запитання