University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

Введення

Вибір University of Caen Normandy - University of Caen Normandy - UNICAEN означає: отримання вигоди від багатої та інноваційної якісної освіти, надання послуг, що відповідають вашим потребам, надання доступу до спортивного, культурного та асоціативного різноманіття.

University of Caen Normandy є головним гравцем та рушійною силою розвитку вищої освіти та досліджень у Нормандії. Він приймає понад 29 000 студентів у кількох містечках в агломерації Кан та регіонах Шербур-ан-Котентен, Аленсон, Лізьє, Сен-Ло і Вір.

В University of Caen Normandy , побалуйте себе всіма перевагами регіону Нормандії, такими як узбережжя, близькість до Сполученого Королівства, швидкий та легкий доступ до Парижа, а також культурні та привабливі спортивні заходи. Регіон також має сильну культурну традицію, що ілюструється як основними міжнародними подіями (святкування висадки в Нормандії Другої світової війни, міжнародними змаганнями з верхової їзди, Grande Armada, ...), так і різноманітністю його спадщини (Mont Saint Мішель - 8-е диво світу, Шато де Кан, Меморіал миру, імпресіоністичний живопис, ...).

Розташування

  • Caen

    Esplanade de la Paix, 14000, Caen

    Запитання