© Unica
Université Côte d’Azur (UniCA)

Université Côte d’Azur (UniCA)

Université Côte d’Azur (UniCA)

Введення

Université Côte d'Azur - це нещодавно створений кластер вищих навчальних закладів у Французькій Рив'єрі, який об'єднує основних гравців у галузі вищої освіти та досліджень у регіоні. Університет Лазурного берегу націлений на розробку нової, французьких університетів, 21-го століття, заснованої на нових взаємодіях між дисциплінами, нової форми координації між дослідженнями, навчанням та інноваціями та міцними партнерськими відносинами з приватним сектором та місцевими органами влади. У січні 2016 року Університет Лазурного берегу завоював престижну нагороду "IDEX" від французького уряду за проект UCAJEDI, поставивши його у десятку найкращих у світі університетів у Франції.

Університет ХХІ століття

Університет Лазурного берегу складається з 13 видатних інститутів, які працюють разом як ОДИН УНІВЕРСИТЕТ. Ми кинемо виклик усім. Ми порушуємо бар'єри майже у кожній галузі. Ми виходимо за межі. Ми шукаємо кращих з усіх нас, найкращих з вас, щоб зробити наш світ кращим.

Таким чином, сфера діяльності UCA об’єднує всі державні та приватні організації вищої освіти та досліджень, відомі та помітні на міжнародній арені, які присутні на Лазурному березі. Інноваційний характер його відмінної практики співпраці створить умови для самоорганізації для досконалості; це сприятиме появі майбутньої науки, навчання та інновацій.

 • Університет Ніцца Софія Антиполіс (UNS), наукоємний, присутній у всіх міжнародних рейтингах;
 • Два національних дослідницьких структури: CNRS та Inria, міждисциплінарні та емблематичні в галузі цифрових наук, відповідно;
 • Ще одна зірка, яка приєднується до кластеру UniCA , — Обсерваторія Лазурного берега (OCA). Приблизно 450 співробітників працюють на чотирьох об’єктах (Мон-Грос і Вальроз у Ніцці, Софія-Антіполіс і обсерваторія Плато де Калерн). Спроектований Чарльзом Гарньє, OCA має чудову архітектурну та наукову спадщину. Але він не дивиться в минуле, а залишається міжнародно визнаним центром досліджень у галузі наук про Землю та астрономії з точною механікою, високопродуктивними обчислювальними центрами та віртуальними обсерваторіями.
 • Університет Центр лікарні університету (CHU) у Ніцці, провідний національний центр моделювання та інновацій у гематології, біологічних ресурсах та терапії, який поєднує основних вчених поряд з медичними дослідниками та інженерами;
 • EDHEC і SKEMA, дві видатні бізнес-школи, які присутні у всіх міжнародних рейтингах; наявність двох бізнес-шкіл, присутніх у світових рейтингах, приносить до проекту, крім своїх дослідницьких та навчальних заходів, культуру забезпечення якості
 • Консорціум з шести художніх шкіл, що діють на міжнародній арені, що включає установи світового класу, є запорукою оригінальності нашого бачення та сприятиме розвитку креативності нашого підходу. Загалом, кожен з гравців надає унікальний внесок з високою доданою вартістю та новим виміром.
 • Центр National de Création Musicale - один з шести національних центрів французької музичної творчості. Його місія полягає у поширенні та пропаганді репертуару сучасної музики шляхом розгортання своєї діяльності, головним чином, на чотирьох напрямках: виробництво, трансляція, навчання та дослідження.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art Вілла Арсон, це унікальна національна установа, присвячена сучасному мистецтву. Він об'єднує у єдиному місці школу мистецтва, художній центр, резиденцію художників та спеціалізовану бібліотеку. Будинок було занесено в список Patrimoine du XXe siècle
 • Школа сталого дизайну (SDS), що формує майбутнє, відповідально зосереджуючись на 4 стовпах сталого розвитку за допомогою нових та творчих методів навчання в партнерстві з галуззю.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower З моменту свого створення в 1961 році Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower стала одним з провідних професійних танцювальних шкіл у світі з класичного балету, сучасного танцю та джазової підготовки. Партнерство ESDC з професійними танцювальними компаніями, серед яких Les Banets de Monte-Carlo, або міжнародні змагання, як Le Prix de Lausanne.
 • Консерваторія Національна реконструкція регіону Ніцца (CNRR). З 1957 року консерваторія обслуговує понад 50 000 студентів з більш ніж 50 різних країн і запрошує серії чудових музикантів, як студентів, так і вчителів з усього світу.


Амбіції UniCA

Дослідження, створення, інновація

Університет Лазурного берега був створений у 2015 році, щоб втілити в життя колективні амбіції основних гравців у сфері вищої освіти та досліджень на Французькій Рив’єрі. Будучи кластером вищої освіти, який включає великий дослідницький університет, численні дослідницькі агентства та лабораторії найвищого рівня, елітні бізнес-школи та групу всесвітньо відомих шкіл мистецтва та дизайну, UniCA має хороші можливості для надання мультидисциплінарних креативних рішень складних завдань викликаний світом, що швидко змінюється.

Базуючись на багатій історії Французької Рив'єри як центрі художніх і технологічних інновацій та як будинок найбільшого в Європі технологічного парку (Софія-Антіполіс), наше бачення базується на науково-педагогічній перевазі, сильному міжнародному фокусі, глибоких зв'язках з місцевими промислові та урядові партнери, а також рішуче трансдисциплінарні перспективи. Наші дослідницькі та освітні програми є результатом декомпресорних взаємодій між дисциплінами, включенням людських, художніх та управлінських аспектів у наші проекти, а також суворої основи, заснованої на кількісних, цифрових та керованих даними підходах.

Як визнання нашої амбітної програми та наукової досконалості, у січні 2016 року UniCA отримав престижну нагороду «IDEX» (Ініціатива досконалості) від уряду Франції, помістивши UniCA серед невеликої групи високопоставлених французьких університетів світового рівня та надання допомоги, щоб допомогти нам досягти нашої мети трансформації нашого університету та нашого регіону. Нещодавно ми також отримали низку інших великих національних нагород на підтримку нашої діяльності, зокрема, у безперервній освіті, бакалавраті та післядипломній освіті та підприємництві.

Оскільки понад 20% наших викладачів і студентів приїжджають з-за кордону, UniCA сильно звернена до зовнішнього світу, аспект, який постійно посилюється завдяки створенню елітних міжнародних партнерств і розробці нових міжнародних освітніх програм, які будуть викладатися повністю в англійська. Також було створено нові послуги, щоб допомогти залучити міжнародних дослідників і студентів і дозволити їм оселитися в регіоні, а також допомогти викладачам університетів публікувати свої дослідження в провідних міжнародних журналах.

UniCA також працює над розвитком підприємницьких та ділових навичок серед своїх дослідників і студентів. Низка нових програм спрямована на те, щоб надихнути підприємницький дух у студентів усіх рівнів і дати їм інструменти, необхідні для досягнення своїх мрій. Університетські дослідники та ідеї також є основою багатьох компаній у регіоні, незалежно від того, базуються вони на університетських дослідженнях чи засновані членом університету.

Нарешті, UniCA прагне стати каталізатором, який трансформує регіон Лазурного берега, сприяючи його зростанню, надаючи рішення бізнес-проблем через консультаційну діяльність, безперервне навчання та через ліцензування відкриттів для нових і існуючих компаній. Постійний обмін ідеями між університетом та регіоном є важливим фактором його зростання та успіху. Значна частина провідних досліджень UniCA може бути перетворена в рішення, продукти та компанії, які принесуть користь як суспільству, так і економіці.

Стипендії та фінансування

Стипендії IDEX для міжнародних магістерських програм

Щороку Université Côte d'Azur присуджує 10 стипендій Idex найкращим кандидатам на магістратуру. Одержувачі цих грантів передового досвіду будуть звільнені від плати за навчання та отримають стипендію в розмірі 5000 євро.

Щоб отримати право, студенти повинні подати заявку на одну з міжнародних програм Université Cô te d'Azur, перелічених нижче:

 • European Masters Molecular Pathology
 • MSc Біобанки та комплексне управління даними
 • MSc Наука про дані та штучний інтелект
 • MSc Biocontrol рішення для здоров'я рослин
 • MSc Моделювання нейронних і когнітивних систем
 • MSc Екологічні небезпеки та управління ризиками
 • MSc Music Scoring для візуальних медіа та звукового дизайну
 • Магістр менеджменту смакової та парфумерної промисловості
 • MSc MARRES, наука про океан, збереження та інновації (наука та суспільство)
 • MSc SMART-EDTECH

Програма стипендій France Excellence Europa

Іноземні студенти з 26 європейських країн можуть отримати стипендію France Excellence Europa для здобуття ступеня магістра в Університеті Лазурного берега протягом максимального періоду 12 місяців (M2) та 24 місяців (M1).

Стипендіальна програма EIFFEL

Стипендіальна програма Eiffel є інструментом, розробленим Міністерством закордонних справ, щоб дати можливість французьким вищим навчальним закладам залучати найкращих іноземних студентів до магістерських та докторських програм.

Рейтинги

Французький уряд нагородив Університет Лазурного берега знаком «Idex» як частину 10 найкращих науково-інтенсивних університетів Франції. Міжнародна магістратура. програми були розроблені в цій рамках.

Розташування

 • Nice

  28 Avenue de Valrose, 06103, Nice

 • Cannes

  230 Av. Francis Tonner, 06150, Cannes

  • Grasse

   4, traverse Dupont, 06130, Grasse

   • Biot

    ISA INSTITUTE 400 route des chappes, 06903, Biot

    • Pisa

     Pisa, Італія

    • Nice

     Avenue Valrose, 06000, Nice

     Запитання