Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Введення

50-ті - ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ.

Все почалося в 1950 - ті роки. ABEU (Бразильська асоціація університетської освіти) почалася з Ginásio Белфорд Рошу. У той час Белфорд Roxo ще була частиною муніципалітету Нова - Ігуасу.

60-ОЕ ДЕСЯТЛІТТЯ - ПОЧАТОК ТЕХНІЧНОЇ ОБЛАСТІ.

У 60 - х роках ABEU створив технікум Белфорд Рошу. У 1964 році бухгалтерський курс був уже запропонований в регіоні. Оскільки попит був великий, Банк розширив спектр технічних курсів , що створюють технологічний центр в Нова - Ігуасу. У той же період з'явилися професійні курси.

70-ті - АВТОРИЗАЦІЯ ПРОПОЗИЦІЇ ВИЩИХ КУРСІВ

Вища освіта надходить до ABEU . З дозволом MEC, установа починає пропонувати курси з управління та бухгалтерського обліку. У зв'язку з постачанням цих двох курсів був створений факультет економіки, бухгалтерського обліку та адміністративного Нова - Ігуасу. Також з цього приводу ABEU був визнаний в якості клінічної суті, соціальної, освітньої та благодійної характер, оголошений як Public Federal Utility.

80-ті - ВПРОВАДЖЕННЯ БЛОКУ НІЛЬПОЛІС

Ми вже в 80 - ті роки, час створення блоку Нілополіс і запропонувати курс в області комп'ютерних технологій. З - за успішну роботу з вищою освітою, ABEU Faculdades Integradas була створена. У цьому ж десятилітті ABEU коледжі Острів був також активний.

90-ті - ПЕРШИЙ ФАКУЛЬТЕТ АНГРА ДОС РЕЙС

У 90 - х роках ABEU Інтегроване коледж досягає Ангра - дус - Рейс , як перший коледж в регіоні, пропонуючи курси менеджменту і технологій у розвитку системного аналізу.

РОКИ 2000 - ОСТАННІ, UNI ABEU !

Ми прибули в новому тисячолітті, час великих змін також для ABEU . У 2002 році інститут акредитований MEC як Uni ABEU University Center. Оскільки все почалося в Белфорд-Роксо, батьківський підрозділ знаходився в цьому муніципалітеті . На додаток до штаб - квартирі, Uni ABEU вже володів Нілополіс, Нова - Ігуасу, Ангра - дус - Рейс і підрозділи Ріо - де - Жанейро.

ПОТОЧНИЙ СЦЕНАРІЙ - ДОВІДКА ІНСТИТУЦІЯ ВНИЗ

50-ті роки тут ABEU не припиняв зростати. На сьогоднішній день 14 студентів і 14 випускників. У Baixada Fluminense ми є посиланням на вищу освіту. Студенти, які проходять через наші підрозділи, мають ту саму мету - професійно розвиватися за допомогою якісного навчання, повністю зосередженого на ринку праці .

Розташування

  • Rio de Janeiro

    Rua Itaiara,301, 26113-400, Rio de Janeiro

    Запитання