University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Введення

Місія Архітектурної школи - виховувати лідерів класичної архітектурної традиції та вирішувати найважливіші проблеми, що стоять перед забудованим середовищем, шляхом досліджень, професійної діяльності та державної служби. Школа прагне бути провідним голосом в академічній, професійній та відкритій дискусіях про те, як люди повинні жити разом (урбанізм) та будувати (архітектура), що формує учнів для побудови майбутнього, водночас більш гуманного, функціонального та красивого.

Педагогіка програми базується на припущенні, що при проектуванні міст і селищ, кварталів, будинків, офісів та парків архітектура повинна відображати наші найвищі прагнення.

Архітектурна школа наголошує на своєчасних і позачасових принципах, які заохочують красу, спільність та стійкість. Використовуючи як новітні технології, так і перевірені часом методи, які мали вирішальне значення для будівельних практик до промислової революції, коли стабільність була необхідною, школа зарекомендувала себе як головна сила сучасного зеленого руху.

Розташування

  • Notre Dame

    Notre Dame, США

    Запитання