University of North Dakota

University of North Dakota

University of North Dakota

Введення

Про УНД

Університет Північної Дакоти (UND) є найстарішим і найбільшим університетом штату, з майже 15000 студентів і 225+ області дослідження.

UND пропонує можливість за доступною ціною. Und в навчанні і збори і плани номер / їжа коштує $ 4000 в рік менше , ніж в середньому по країні за чотири роки державні університети (College Board). З 3000 курсів, близько 40 онлайнових програм ступеня , і 84 освітніх програм магістратури ; UND має більше пропозицій, ніж будь-який вищий навчальний заклад держави. Різноманітно Und в тіло студента представляє всі 50 штатів і більше 60 країн. NCAA Division 1 по легкій атлетиці дає вболівальникам Und по всій країні що - то , щоб з нетерпінням чекати кожного сезону. Державного флагманський дослідницький університет, UND має репутацію для досліджень і науки в області медичних наук, енергетики і навколишнього середовища, аерокосмічній і підприємництва. UND є одним з 100 кращих докторських дослідницьких університетів в Сполучених Штатах. UND є одним з усього лише 47 державних університетів в країні як з акредитованими аспірантурах права і медицини. Студентське життя є важливим елементом досвіду UND. З допомогою груп послуг навчання, стажування, керівні пости в ніж 275 клубів і організацій , а також освіту за кордоном , існує безліч способів зробити різницю. Розташований в Гранд - Форкс , Північна Дакота, UND прямо у себе вдома в цьому жвавому університетському містечку більше 50 000 чоловік , розташований на кордоні Північній Дакоті і Міннесоті.

Місія та бачення Und в Опис місії

Університет Північної Дакоти, як член системи університету Північної Дакоти, служить державі, країні, і світове співтовариство за допомогою навчання, наукових досліджень, творчої діяльності та обслуговування. Державна допомога, робота університету залежить також від федеральних, приватних і корпоративних джерел. З іншими науково-дослідними університетами, Університет розділяє відмінну відповідальність за відкриття, розвиток, збереження і поширення знань. Завдяки своїй спонсорської та заохочення фундаментальних і прикладних досліджень, стипендія, і творчості, університет вносить свій внесок у суспільний добробут.

Університет підтримує свою початкову місію в галузі гуманітарних наук, бізнесу, освіти, права, медицини, техніки і шахт; а також розробила спеціальні місії в догляді, образотворче мистецтво, авіакосмічній, енерго-, людських ресурсів і міжнародних досліджень. Він надає широкий спектр складних академічних програм для студентів, професійних і аспірантів через докторського ступеня. Університет заохочує студентів, щоб зробити усвідомлений вибір, щоб ефективно спілкуватися, бути допитливим і творчим, взяти на себе зобов'язання протягом усього життя і служіння іншим, і розділити відповідальність як за свої власні громад і для всього світу. Університет сприяє культурній різноманітності серед своїх студентів, викладачів і співробітників.

На додаток до своїх на кампусі навчальних і науково-дослідних програм, Університет Північної Дакоти окремо і спільно надає великі програми безперервної освіти та державної служби для всіх областей держави і регіону.

Наше бачення

Виняткові UND бачення дорожньої карти , яка виділяє п'ять стратегічних пріоритетів унд, що розвивати, і підтримувати нашу місію викладання, наукових досліджень і обслуговування. Дізнайтеся більше про п'ять пріоритети і як вони формують майбутнє UND.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Grand Forks

    Central Receiving Rm 145 3701 Campus Rd Stop 7053 , 58202, Grand Forks

Запитання