© Eva Dang
University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

Введення

The Університет Лестера школи бізнесу має відмінну репутацію для післядипломного навчання. Вивчення тут, допоможе підготувати вас для широкого кола кар'єрних можливостей в уряді, бізнесі або в секторі фінансових послуг, а також для майбутніх досліджень.

Про школу Університет Лестера Школа Бізнесу була заснована в 2016 році, в результаті чого разом великий досвід роботи в області економіки і менеджменту для створення бізнес-школи світового класу.

Денне MSc градусів MSc Банківська і Міжнародна фінансова

Цей курс призначений для вас, якщо ви хочете прийняти аналітичний підхід, щоб зрозуміти методи, використовувані в сучасному банківській справі і фінансах в міжнародному контексті.

MSC бізнес-аналізу та фінанси

Цей курс призначений для вас, якщо ви хочете застосувати своє розуміння економіки і кількісних методів для аналізу проблем в бізнес-регулювання, організації і фінансів.

Магістр фінансів

CFA® партнерської програми CFA Institute Цей курс призначений для вас, якщо ви хочете дізнатися механіку фінансових ринків, зрозуміти фінансові рішення корпорацій і характеру фінансового ризику.

Магістр Фінансова економіка

Цей курс призначений для вас, якщо ви хочете, щоб поглибити свої знання в галузі економіки чи фінансів і потенційно перейти до вивчення доктора філософії або дослідження в галузі економіки чи фінансів.

Управління фінансовими ризиками ЦКМ Ми є академічним партнером ПІГАП - Глобальна асоціація професіоналів ризику. Цей курс призначений для вас, якщо ви хочете оснастити себе навички в методах управління ризиками, кількісного аналізу, фінансового аналізу та програмування.

Вчений ступінь Наша школа бізнесу є дослідження під керівництвом, прагне до виробництва найвищої якості стипендію, визнаючи важливість взаємозв'язку між передового досвіду в галузі досліджень і в навчанні.

Аспіранти завершити незалежну науково-дослідного проекту під керівництвом наглядової команди. Дослідження, як правило, повинен бути завершений протягом максимального періоду від 3 до 3,5 років (повний робочий день) або від 6 до 6,5 років (неповний робочий день / дистанційного навчання).

Ми пропонуємо Економіка доктора філософії нагляду в областях, сумісних з науковими інтересами нашого професорсько-викладацького складу в тому числі:

Теорія ігор Механізм Дизайн Поведінкова економіка Промислові Організація Теорія зростання Економіка громадського сектору Економіка праці Політекономія Економіка міграції Економіка охорони здоров'я теорія організації Ділова етика Маркетинг і споживання Бухгалтерський облік та фінанси Політекономія Управління людськими ресурсами

Ми пропонуємо спостереження за ступенів:

Доктор філософії (PhD) - повний робочий день Магістр філософії (MPhil) - повний робочий день

Розташування

  • Leicester

    Ground Floor Astley Clarke Building University of Leicester , LE1 7RH, Leicester

    Запитання