Ulm University

Ulm University

Ulm University

Введення

Ulm University є провідним центром навчання, викладання, дослідження та трансферу. З моменту свого заснування в 1967 році як університет «під одним дахом» він вражаюче перетворився на жвавий міжнародний центр інновацій та знань.

У Ulm University , розташованому на процвітаючому південно-західній Німеччині, понад 10 000 студентів навчаються в сучасному, щедро зеленому кампусі, розташованому в динамічному Науковому Місті, високо над старим імперським містом Ульмом, місцем народження Альберта Ейнштейна. Чотири факультети пропонують 60 навчальних програм німецькою та англійською мовами з B.Sc, M.Sc. та докторські ступені. Діапазон предметів унікальний і спеціалізований: інженерія, інформатика та психологія, математика та економіка, медицина та природничі науки.

Завдяки своєму розміру Ulm University дозволяє тісно взаємодіяти між викладачами та студентами, що призводить до швидкого закінчення навчання. Висока задоволеність студентів виражається в основних рейтингових дослідженнях. Відмінна інфраструктура та високе фінансування досліджень забезпечують студентам магістратури та аспірантури складну та корисну атмосферу під час здобуття ступеня магістра та доктора; Доступність і зручність роблять життя в чарівному містечку Ульм найприємнішим, а навчання в Ulm University найпривабливішим.

Розташування

  • Ulm

    Helmholtzstraße,16, 89081, Ulm

Програми

Запитання