Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Введення

ПРО НАШ УНІВЕРСИТЕТ (Університет кардинала Стефана Вишинського)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) був заснований 3 вересня 1999 року. Університет створено на базі колишньої Академії католицької теології (1954-1999). Університет кардинала Стефана Вишинського - це державний університет з 32 областями освіти (на 10 факультетах), понад 16 000 студентів, 737 вчителів та 383 адміністративних працівників. Дослідження проводяться в режимі "повний робочий день" та "неповний робочий день", як в системі довгострокового циклу (магістр), так і в першому циклі (бакалавр). UKSW також пропонує професійну кваліфікацію в аспірантурі та докторантурі. Дослідження, проведені у більшості галузей, засвідчені Державною акредитаційною комісією. Студенти мають можливість відвідати понад 60 університетів у Європі за програмою Erasmus. Є численні студентські наукові асоціації та студентські організації, студентський театр і хор. Є й спортивні споруди.

ПРО НАС ФАКУЛЬТЕТ (факультет християнської філософії)

Факультет християнської філософії охоплює три інститути: Інститут філософії, Інститут психології та Інститут екології та біоетики, у тому числі 16 секцій та більше 30 кафедр. Факультет має автономну комп'ютерну лабораторію, діагностичну лабораторію, бібліотеку та лабораторію з Віденською тестовою системою (VTS). З 2014/15 року наші студенти мають доступ до нового лабораторного центру природничих наук та Центральної психологічної лабораторії. Наша місія полягає у наданні студентам нашого навчального та дружнього середовища, в якому навчаються наукові дослідження та освіта. Факультет пропонує:

2
 • Програми бакалавра та магістра в галузі філософії та охорони навколишнього середовища
 • Інтегрована програма магістра в галузі психології
 • програми Ph.D. у філософії та психології

У наших навчальних програмах ми прагнемо запропонувати різноманітну та привабливу освіту на основі всебічних теоретичних, методологічних та практичних знань. Факультет захищає своє майбутнє, розвиваючи якісні дослідження. Факультет видає три наукових журнали: "Studia Psychologica", "Studia Philosophiae Christianae" та "Studia Ecologiae et Bioethicae". Нещодавно факультет оцінювався як "категорія" в національному процесі акредитації, демонструючи, що він повністю відповідає вимогам, викладеним у його місії. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

НАША ЗАЯВА МІСІЇ В МОНІТОРИНГУ

Ми дивимося за межі нашого власного Університету та підтримуємо та підтримуємо міжнародну мобільність як співробітників, так і студентів на нашому факультеті. Рік за роком, у вітанні збільшується кількість іноземних студентів у нашу академічну спільноту. Факультет християнської філософії в даний час співпрацює з іноземними університетами, науково-дослідними інститутами. Ми вважаємо, що це значна сфера нашого розвитку. Тому наш факультет прагне сприяти не всім формам міжнародного співробітництва, а також створити умови для створення нових моделей міжнародного співробітництва. Ми пропонуємо теплий прийом усім нашим гостям з-за кордону!

ДОСЛІДЖЕННЯ ФАКУЛЬТЕТУ КРИТИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

Студенти з європейських університетів, які підписали двосторонню угоду Erasmus з фахом християнської філософії у галузі філософії, психології та охорони навколишнього середовища, невеликі витрачають один-два семестри, що навчаються в кожному з наших інститутів. Зверніть увагу, що вступні студенти Еразма повинні бути офіційно призначені їхнім батьківським закладом. Кожен рік факультет християнської філософії надає деякі курси англійської мови для іноземних студентів.

8 ПРИЧИНИ ДОСЛІДЖЕННЯ З НАМИ

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. Курси англійської мови: студентам пропонується вибір курсів викладання англійською мовою в галузі психології, філософії, охорони навколишнього середовища. З кожним роком вони прагнуть зробити нашу пропозицію більш привабливою та різноманітною.
 2. Орієнтаційні тренінги: щоб допомогти вам оселитися в перші дні у Варшаві, наша Міжнародна служба розробила орієнтоване навчання для студентів Erasmus з корисними порадами, інформацією та можливостями для зустрічі зі своїми колегами зі студентів Еразма. Ви будете надіслані електронною поштою про точний час орієнтації.
 3. Програма наставників: щоб допомогти вам знайти свій шлях у університеті та в Польщі, ви можете запитати про вашого особистого польського приятеля - польського студента, який може відповісти на всі ваші практичні питання, показати вам шлях у Варшаві, на вашому факультеті, в польських звичках і т. д. Таку допомогу надає студентська мережа Erasmus (ESN). ESN є студентською організацією, яка підтримує мобільність студентів. Він спрямований на покращення інтеграції, організовуючи поїздки, вечірки та заходи для міжнародних та місцевих студентів. Члени нашої ESN пропонують допомогу та підтримку з початку вашого перебування в Польщі (програма "Наставник"). Для отримання додаткової інформації відвідайте www. UKSW .esn.pl
 4. Допомога та підтримка координаторів: координатори - особи, відповідальні за програми мобільності. Кожен міжнародний студент підтримує дві координатори: академічний координатор (д-р Катажина Кнопп, д-р Зузанна Гурська) та адміністративний координатор (Маріола Садовська). Вони будуть раді допомогти вам під час навчання на нашому факультеті.
 5. Проживання: ми можемо запропонувати місце в студентській резиденції у двомісних номерах. У кожному номері є інтернет, туалет, два душові кабіни, їдальня з плитою та холодильником. У гуртожитку студенти мають доступ до телевізійної кімнати, вітальні, читальному залі, пральні та сушарки. Оренда становить приблизно 100-150 євро на місяць.
 6. Польща - приваблива країна призначення: Польща досягла 8-е місце в рейтингу кращих вітчизняних брендів під категорією «Зірка підйому» та проведена Індекса брендів країн, що свідчить про те, що країни є найбільш привабливими для туристів. Відвідувачі Польщі відкривають прекрасну культуру, мальовничі ландшафти та надзвичайні історичні місця. Незалежно від того, досліджують міста, історичні пам'ятки або природу, відвідувачі обов'язково здобудуть багаті спогади. Польща є привабливим місцем для студентів. У 2012-13 навчальному році наша країна була 7 найбільш популярною країною призначення в ЄС з 10 772 вступними студентами. Крім того, Польща вважається однією з найдешевших країн ЄС, щоб жити як студент.
 7. Варшава - студентське місце Університету знаходиться у Варшаві - столиці Польщі. Варшава - одне з найбільш швидко розвиваються європейських міст та центру політичного, соціального та культурного життя. Варшава також має багате академічне життя - в ньому більше 200 000 студентів на рік. Варшава з її чарівністю та численними культурними та рекреаційними діями є чудовим містом для вивчення та відмінним туристичним напрямком. Крім того, місто має привілейовану географію, розташовану на півдорозі між морем та гори.
 8. Польський ваш польський: ми пропонуємо добровільне польське курс (платний). Крім того, ви можете практикувати вашу польську вечірку з вашими польськими друзями.

Розташування

 • Warsaw

  Dewajtis 5, 01-815, Warsaw

  Запитання