© DDStudio
UiT The Arctic University of Norway

UiT The Arctic University of Norway

UiT The Arctic University of Norway

Введення

UiT Арктичний університет Норвегії є третім за величиною в Норвегії та найпівнічнішим університетом у світі. Його розташування на краю Арктики передбачає місію. Світове значення Арктики зростає. Зміна клімату, експлуатація ресурсів Арктики та екологічні загрози є темами, які викликають велике занепокоєння громадськості, і Університет Тромсе особливо цікавиться цим. У UiT The Arctic University of Norway ви можете досліджувати глобальні проблеми з великої перспективи.

Знати на вершині світу

Портфоліо досліджень UiT охоплює всі класичні предметні галузі - від наук про здоров'я, соціальних наук, освіти та гуманітарних наук, науки та техніки до економіки, права, соціальної роботи, туризму, спорту та образотворчого мистецтва.

Основні дослідження UiT зосереджені на полярному середовищі, дослідженнях клімату, корінних жителів, мирі та перетворенні конфліктів, телемедицині, медичній біології, космічній фізиці, науці про рибальство, морській біорозвідці, лінгвістиці та обчислювальній хімії.

Центром теоретичної лінгвістики, CASTL, CTCC, Центром теоретичної та обчислювальної хімії UiT, обидва призначені Норвезькими центрами досконалості. У 2002 році NST, Норвезький центр телемедицини, що базується в Тромсе, був призначений Центром співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Мережа ARCTOS на факультеті біологічних наук, рибного господарства та економіки є лідером у галузі досліджень морських арктичних екосистем та важливим партнером Норвезького полярного інституту в Тромсе. Кафедра фізики зосереджується на північному сяйві та дослідженні космосу. Усі ці інститути мають високу міжнародну репутацію.

Університет є частиною FRAM - Дослідницького центру для клімату та навколишнього середовища Крайньої Півночі (Центр Фрама) у Тромсе. Кожного січня міжнародна конференція Arctic Frontiers запрошує дослідників, політиків та представників бізнесу для обговорення питань Арктики через дисциплінарні кордони. Секретаріат Арктичної ради знаходиться в центрі Фрам. Дослідники з Університету та Центру Фрама беруть участь у декількох міжнародних програмах Арктичної ради.

Міжнародний вузол

Університет Тромсе пройшов три злиття. 1 січня 2009 року UiT об’єднався з Університетським коледжем Тромсе, а 1 серпня 2013 року - Університетським коледжем Фіннмарка. Останнє злиття відбулось 1 січня 2016 року як з університетським коледжем Гарстада, так і з університетським коледжем Нарвіка.

Після злиття UiT перетворився на університетський університет, що поширився по всій Північній Норвегії. Основні кампуси розташовані в Тромсе, Альта, Нарвік та Гарстад, з меншими департаментами в містах Мо і Рана, Хаммерфест та Кіркенес. Кількість студентів та навчальних програм збільшується внаслідок цього злиття. Новий університет став ще більш важливою рушійною силою для Північної Норвегії та міжнародного співробітництва на Крайній Півночі.

Чому UiT?

UiT справді арктичний

UIT - найпівнічніший університет у світі. Наше розташування на краю Арктики передбачає місію. Арктика набуває все більшого світового значення - зміна клімату, експлуатація арктичних ресурсів та загрози навколишньому середовищу є темами, що викликають велике занепокоєння в суспільстві, і до яких UiT особливо цікавиться.

Без плати за навчання

UiT пропонує всім студентам виразну перевагу перед багатьма університетами по всьому світу: для іноземних студентів плата за навчання в UiT в Норвегії не передбачена.

Студентське життя в UiT

Скориставшись усіма можливостями UiT, ви можете створити для себе найкращий студентський досвід та розкрити свій повний потенціал за допомогою академічної підтримки, спортивних клубів та різних студентських організацій у наших кампусах.

Навчайтесь англійською мовою в UiT

Останніми роками спостерігається зростання кількості іноземних студентів, які бажають навчатися в UiT. Однією з причин такої міцної репутації є той факт, що UiT пропонує різноманітні курси та програми англійською мовою. Отже, для вступу не потрібні докази норвезьких навичок.

Будівництво мостів

Налагодження мостів шляхом інтернаціоналізації в країні та за кордоном. Міжнародна співпраця є необхідною умовою для того, щоб UiT пропонував видатну освіту та провідні світові дослідження для студентів, слухачів, дослідників, академічних груп та співробітників наших університетів-партнерів.

Дослідження інтенсивного та якісного навчального середовища

Наше центральне розташування на Крайній Півночі, наше широке та різноманітне портфоліо досліджень та досліджень, а також наші міждисциплінарні якості роблять нас унікальними особами, що відповідають викликам майбутнього. Будучи студентом UiT, ви довідуєтесь від викладачів, які пишаються тим, що роблять свій слід у предметі, який вони викладають, у вигідному співвідношенні викладач-студент 1: 8.

Міське життя - дика природа

Арктичний авантюрист - чи є він у вас?

У нас є різні приголомшливі місця навчання в Альта, Гарстад, Нарвік, Тромсе та Шпіцберген. Дослідіть місця, щоб дізнатися, що може запропонувати кожен, починаючи від програм, пригод, музики та мистецтва, закінчуючи нічним життям та діяльністю.

Статистика

15500 студентів і 3300 співробітників навчаються і працюють у UiT The Arctic University of Norway . Навчання базується на дослідженнях. Вісім факультетів UiT пропонують, незважаючи на відданість питанням Півночі, широкий спектр навчальних програм. Академічна спільнота в Тромсе дуже інтернаціональна. Більше 20% викладачів і 10% студентів є з-за кордону. Університет пропонує понад 20 магістерських програм з викладанням англійської мови, і всі факультети пропонують курси з викладанням англійської мови як на рівні бакалавра, так і на рівні магістра.

UiT The Arctic University of Norway є членом-засновником Університету Арктики, міжнародної мережі з 160 навчальних і дослідницьких установ циркумполярного регіону. Але університет співпрацює з усіма куточками світу. 200 міжнародних угод забезпечують активний академічний обмін студентами та співробітниками з партнерськими установами по всьому світу.

  Особливості кампусу

  Студентське проживання

  Arctic Student Welfare Organisation має одні з найкращих і доступних місць проживання та харчування в UiT, забезпечуючи ідеальну базу для навчання та місце для відпочинку з друзями.

   Розташування

   • Tromsø

    Hansine Hansens veg 18, , Tromsø

   • Kirkenes

    Rådhusgata 8, 3.etg, , Kirkenes

    • Hammerfest

     Elsa Semmelmanns vei 1, , Hammerfest

     • Harstad

      Havnegata 5, , Harstad

      • Narvik

       Lodve Langes gt. 2, , Narvik

       • Bardufoss

        Bardufoss lufthavn, , Bardufoss

        • Bodø

         Universitetsalléen 11, , Bodø

         • Mo i Rana

          Nytorget 5, , Mo i Rana

          • Longyearbyen

           Longyearbyen, Svalbard

           • Alta

            Follums vei 39, 9510, Alta

            Програми

            Запитання