University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

Введення

Оздоблювальні школу і думати про університеті для участі? Ну тоді ви знаходитесь в правильному місці!

Університет інформаційних наук і технологій, "Апостол Павло" (Уїст) є одним із самих гостинних університетів в Македонії. З відданих своїй справі працівників і адміністрації, всі студенти, які відвідують Уїст залишити його почуття, що вони мають нову сім'ю. Мультикультурної населення студент Уїст є дуже очевидно особливо під час щорічних Днів культури, які наочно демонструють багатство і спадщина культур в Unive | rsity. Погляньте на Міжнародній Corner і ви самі побачите.

Уїст має сильні академічні коріння яких показана через знаючих учнів і викладачів. Більшість класів організовані в невеликих студентських груп, яка допомагає в тому, щоб викладачі можуть передати якомога більше інформації в міру необхідності під час зустрічі потреби кожного окремого студентів. Це додає до особистої академічного підходу і лікування, які студенти отримують на цьому високому рівні освітньої установи. Всі класи розділені між навчальними / теоретичних занять і підручник / лабораторних занять.

Будьте готові інвестувати у своє майбутнє і відкрити свої власні двері для світового класу освіти, що забезпечує великий успіх у ваших майбутніх кар'єрних перспектив. Уїст був спеціально зроблений для підтримки будь-якого студента, щоб досягти своєї мрії. Увійти в ваше майбутнє!

Перевірте терміни та умови для отримання стипендії для навчання в Уїст.

Охрід

Охрід є одним з найстародавніших людських поселень в Європі. Це туристичний, культурний і духовний центр Македонії. Розміщення на березі Охридського озера, яке, за оцінками, близько 3 млн старий і є одним з найдавніших озер в світі, місто Охрид разом з озером знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Охрід має переваги сучасного міста з славним минулим і багатою культурою в дійсно ідилічною обстановці. Це суміш історії та сучасного життя. Охрид пропонує вам можливість для проживання та навчання в здоровому довкіллі, повної традицій і культурних цінностей. Його приємний природного середовища перетинається з сучасною соціального і культурного життя.

Один повна стипендія буде присуджена кандидату від кожної з країн, що мають право: Азербайджанська Республіка, Народно-Демократичної Республіки Алжир, Республіка Ангола, Республіка Вірменія, Об'єднані Арабські Емірати, Барбадос, Боснія і Герцеговина, Федеративної Республіки Бразилії, Республіки Бурунді, Республіки Камерун, Народної Республіки Китай, Республіка Хорватія, Чеська Республіка, Республіка Єгипет, Естонської Республіки, Федеративної Демократичної Республіки Ефіопії, Габону Республіки, Республіки Гана, Грузія, держави Ізраїль, Республіка Індія, Республіка Індонезія, Японія, Республіка Казахстан, держави Кувейт, Лаоська Народно-Демократична Республіка, Республіка Латвія, Ліванської Республіки, Литовської Республіки, Малайзії, Королівства Марокко, Республіки Молдова, Монголія, Республіка Намібія, Султанату Оман, Ісламська Республіка Пакистан, Палестина, Португалії, Республіки Польща, Держави Катар, Румунія, Російська Федерація, Королівство Саудівської Аравії, Словаччини, Словенії, Королівства Іспанії, Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка, Сполучені Штати Америки, Великобританія Таїланд, Об'єднана Республіка Танзанія, Туніс, Республіки Узбекистан, України, Соціалістичної Республіки В'єтнам, Республіки Угорщина, Арабської Республіки Замбії і Організації американських держав. Стипендія передбачає:

повна плата за навчання; Visa і дозволу на проживання збори повернутися вартість авіаквитка з рідної країни заявника; проживання та харчування (повний пансіон) у гуртожитку університету "Нікола Карєв» в Охриді, Республіка Македонія; щомісячну допомогу в 5000 MKD (приблизно 82 євро); Крайній термін для подачі заявок 31 липня 2015

ЛАСКА запитати додаткову інформацію стипендії для іноземних студентів.

Розташування

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    Запитання