UIN Maulana Malik Ibrahim Malang

UIN Maulana Malik Ibrahim Malang

UIN Maulana Malik Ibrahim Malang

Введення

Державний ісламський університет Маулани Малік Ібрагім Маланг був створений Указом Президента № 50 від 21 червня 2004 року. Реалізуючи ідеї кількох відомих діячів Східної Яви щодо створення вищих навчальних закладів ісламу при Міністерстві у справах релігій, Комітеті з питань Сурабайська філія IAIN була заснована указом Міністерства у справах релігій № 17 від 1961 р. Цей комітет був призначений для створення факультету шаріату в Сурабаї та факультету Тарбія в Малангі . Обидва вони є відділеннями факультету IAIN Сунан Каліджаги, який був урочисто відкритий Міністром у справах релігій 28 жовтня 1961 р. 1 жовтня 1964 р. В Кедірі був також створений факультет ісламського богослов'я ( Ушулуддін ) за допомогою указу Міністерства у справах релігій № 66/1964.

У своєму розвитку три філії факультету були об'єднані та структурно розпоряджені Державним ісламським інститутом (ІАІН) Сунан Ампел, як було встановлено указом Міністерства у справах релігій № 20 у 1965 році. На підставі цього указу, факультет Тарбії Маланг став філіальним факультетом IAIN Сунан Ампель. У наступному розвитку, згідно з Указом Президента № 11 1997 р., Факультет Тарбії Маланг IAIN Сунан Ампель змінив свій статус на Державний ісламський інститут Маланг (STAIN), як це також зазнали інші викладачі відділення IAIN в Індонезії, загалом 33 інститути . Тому з того часу STAIN Malang став незалежним інститутом ісламської вищої освіти, крім IAIN Sunan Ampel.

У стратегічному плані розвитку, як зазначено в Стратегічному плані десятирічного плану розвитку Маланга (1998 / 1999-2008 / 2009), у другій половині періоду свого розвитку Державний ісламський інститут Маланг трансформував свій інституційний статус з інституту в університет. Завдяки наполегливим зусиллям пропозиція про підвищення статусу університету була схвалена Президентом, як це відображено в Указі Президента № 50 від 21 червня 2004 р., Та була інаугурована міністром від імені М.А. Маліка Фаджара Президента 8 жовтня 2004 р. під назвою Державного ісламського університету (УІН) Маланг, головним завданням якого було проведення програми вищої освіти з ісламських релігійних наук та загальних наук. Таким чином, 21 червня 2004 року використовується як день народження цього університету. Колись університет був названий Індонезійсько-Суданським ісламським університетом (UIIS) як імплементація співпраці між урядом Індонезії та Судану, і був урочисто відкритий віце-президентом д-ром Х. Хамзо Хазом 21 липня 2002 року, в якому також взяли участь вищі посадові особи уряду Судану. В академічній парадигмі університет розвиває знання не лише на основі наукових методів за допомогою логічних міркувань, таких як спостереження, експерименти, опитування, інтерв’ю тощо, але також з Корану та Хадисів, які відомі як інтеграційні парадигми. Отже, позиція таких предметів ісламознавства, як Коран, Хадіс та Фікх, є дуже важливою в рамках інтеграції наукових знань.

Інституційно Державний ісламський університет (УІН) Маланг має шість факультетів за програмою бакалаврату. Ними є: (1) Факультет освіти, департамент освіти соціальних наук, Департамент ісламської освіти, Департамент освіти ісламських початкових класів та Департамент арабської мови (2) Факультет шаріату, Управління кафедри ісламської сім'ї права та Кафедра ділового права шаріату, (3) Факультет гуманітарних наук, кафедра арабської мови та букв та кафедра англійської мови та літер, (4) Економічний факультет, кафедра менеджменту, бухгалтерії та шаріатського банку, (5) ) Факультет психології, кафедра психології, (6) Науково-технічний факультет, кафедра математики, біології, фармації, фізики, хімії, інформатики та архітектури. Магістерське навчання має шість програм, це: магістерська програма управління ісламською освітою, магістерська програма арабської мови, магістерська програма ісламознавства, магістерська програма ісламської початкової школи, магістерська програма ісламської освіти та магістерська програма ісламського Сім'я права. За програмою докторантури університет має дві програми - це Управління ісламською освітою та Програма докторської освіти з арабської мови.

Унікальною характеристикою цього університету, як наслідки моделі наукового розвитку, є обов'язок усіх академіків володіти арабською та англійською мовами. За допомогою арабської мови вони, як очікується, зможуть вивчати іслам з першоджерел, а саме з священного Корану та Хадісів, і, як очікується, завдяки їхньому володінню англійською мовою, академічні члени можуть вивчати загальні знання та науки, а також використовувати їх як інструмент глобальної комунікації. Отже, університет називається двомовним університетом. Для досягнення цієї мети університет розробив у студентському містечку школу-інтернат або « песантрен », в якій повинні перебувати всі студенти першого курсу. Тому університетська освіта є поєднанням між університетською традицією та традицією інтернату ( песантрену ). Впроваджуючи цю модель освіти, передбачається випуск випускників-професіоналів та інтелектуалів, які також глибоко займаються релігієзнавством, або розумних та професійних ісламських вчених, які глибоко займаються наукою. Головною характеристикою студента є те, що випускник не лише оволодіває знаннями своєї спеціальності, а й освоює священний Коран і Хадіс як основне джерело ісламських вчень.

Розташований у Джалан Гаджаяні 50, Дінойо Маланг, площею кампусу 14 гектарів, цей університет фізично модернізується з вересня 2005 року: будівля ректора, факультет, адміністративні кабінети, лекції, лабораторії, справи студентів, навчання, спорт, бізнес-центр, поліклініка, мечеті, та школа-інтернат із використанням коштів Ісламського банку розвитку (IDB) за допомогою Листа затвердження IDB № 41 / IND / 1287 від 17 серпня 2004 р. 27 січня 2009 р. Президент Республіки Індонезія д-р H. Susilo Бамбанг Юдхойоно погодився присвоїти університет державному ісламському університету Маулани Маліку Ібрагіму Малангу. Враховуючи те, що назва досить довга, під час виступу на 4-й річниці ректор скоротив назву університету на Universitas Islam Negeri Maliki. Завдяки чудовій та сучасній фізичній працездатності, завдяки рішучості, пристрасті та міцній відданості всіх членів академічного колективу та благаючи благословення та керівництва Всевишнього Аллаха, університет прагне бути центром досконалості та центром ісламської цивілізації як крок до впровадження вчення ісламу як милосердя до світу (аль Іслам рахмат лі алламін ).

Розташування

  • Malang

    Jalan Gajayana No. 50 Malang, 65144, Malang

    Запитання