UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

Введення

Присвячуючи себе міжкультурній освіті з глобальною перспективою, ми допомагаємо майбутнім менеджерам повністю розкрити свій потенціал за допомогою правильної програми та керівництва на кожному кроці.

Гнучкі навчальні програми

Наші гнучкі навчальні програми засновані на американській моделі вищої освіти, що дозволяє студентам вибирати свої курси на основі вимог програми, попередніх досліджень, поточних інтересів та майбутніх амбіцій.

Кілька дат початку

Студенти можуть вибрати між кількома датами початку навчання восени, взимку, весни та літа кожного навчального року. Наш модульний дизайн курсу та структура програми дозволяють оптимально планувати подальшу освіту.

Професійно досвідчений викладач

Академічно кваліфіковані та професійно досвідчені викладачі поєднують теорію та практику, вносячи сучасні тематичні дослідження в клас, готуючи студентів як світових лідерів майбутнього.

Глобальні напрямки навчання

Студенти можуть провести одну або кілька кварталів за кордоном з UIBS. Усі партнерські кампуси пропонують подібні навчальні програми та дотримуються схожих програмних структур, щоб студенти могли отримати освіту без перерв.

Відгуки учнів

Розташування

Розташування
  • Amsterdam

    Weteringschans 28, , Amsterdam

    • instagram
    • linkedin

Запитання