United International Business School

United International Business School

United International Business School

Введення

180192_startyourexperienceUIBS.png


З 2002 року United International Business Schools ( UIBS ) є незалежною приватною освітньою установою з кампусами в Європі та Азії, яка займається міжкультурною освітою з глобальною перспективою. UIBS пропонує гнучкі навчання бізнесу та менеджменту на рівнях бакалавра (бакалавр/BBA) та (пост)дипломного рівня ( магістр/MBA та доктор/DBA ), які ведуть до приватних (програмно акредитованих) ступенів, а також до американської регіональної акредитації та європейської державної визнані ступені у співпраці з нашими академічними партнерами.

180179_UIBS-flexiblestudyprograms.gif


Наші гнучкі навчальні програми засновані на американській моделі вищої освіти , що дозволяє студентам вибирати свої курси на основі вимог курсу, попередніх досліджень, поточних інтересів та майбутніх амбіцій.

180180_UIBS-multiplestartingdates.gif


Студенти можуть вибрати між кількома датами початку навчання восени, взимку, весни та літа кожного навчального року. Наш модульний дизайн курсу та структура програми дозволяють оптимально планувати подальшу освіту.

178418_UIBS-startingdates.jpg

180181_UIBS-transferbetweencampuses.gif


Студенти можуть переходити між кампусами щоквартально з гарантованою сумісність програми . Наш квартальний академічний календар дозволяє постійно навчатися за кордоном у Європі та Азії.

Наші 9 глобальних кампусів розташовані в Амстердамі, Антверпені, Барселоні, Брюсселі, Женеві, Мадриді, Мілані, Токіо та Цюріху.

Усі наші кампуси розташовані в центрі кількох захоплюючих місць. Студентів заохочують переходити між кампусами на один або кілька кварталів, але вони також можуть вибрати один кампус як місце призначення. Студенти, які віддають перевагу коротшим періодам перебування за кордоном, можуть приєднатися до наших семінарських курсів, які викладають запрошені професори в кількох наших кампусах протягом навчального року.

178411_UIBSfeatures11.png
178410_UIBSfeatures12.png
178409_UIBSfeatures13.pngНаша справді глобальна спільнота студентів, викладачів і співробітників складається з понад 95 представників різних національностей з усього світу, а студенти дуже цінують культурне різноманіття та підприємницьку ініціативу.

178428_UIBS-gifs.gif

180182_UIBS-professionallyexperiencedprofessors.gif


Академічно кваліфіковані та професійно досвідчені професори поєднують теорію та практику шляхом проведення сучасних тематичних досліджень у класі, підготовці студентів до того, щоб стати світовими лідерами майбутнього.

180183_UIBS-interactiveteachingmethods.gif


Невеликі розміри класів, де навчається до 30 учнів, дозволяють професорам використовувати інтерактивні методи навчання , тим самим збільшуючи групову взаємодію, покращуючи групову динаміку та будуючи довготривалі зв’язки між студентами.

Відгуки учнів

Прийом

Терміни подачі заявок

Стипендії та фінансування

Стипендії доступні обмежено у вигляді зменшення загальної плати за програму. Студенти можуть подати заявку на отримання стипендії на основі попередніх академічних заслуг (мінімальний середній бал 80% і більше). Стипендії доступні лише для студентів денної форми навчання на кампусі. Для отримання додаткової інформації зверніться безпосередньо до нашого приймального відділу за адресою: [email protected]

Особливості кампусу

 • Розташування кампусу в центрі міста
 • Місцеві штатні члени команди
 • Допомога з розміщенням для варіантів житла поза кампусом
 • Студентська рада з регулярними громадськими заходами для студентів
 • Позакласні заходи, такі як відвідування компанії та запрошені доповідачі
 • Мовні курси у співпраці з місцевими мовними школами

  Розташування

  • Zürich

   UIBS Main Campus Zurich

  • Antwerp

   UIBS Branch Campus Antwerp (BE) Cross-Cultural Education Center Koningin Astridplein 41 2018 Antwerp, Belgium, 2000, Antwerp

  • Barcelona

   UIBS Branch Campus Barcelona (ES) Cross-Cultural Education Center Rambla de Catalunya 2-4, 08007, Barcelona

  • Brussels

   UIBS Branch Campus Brussels (BE) Cross-Cultural Education Center Rue Dejoncker 42-46, 1060, Brussels

  • Madrid

   UIBS Branch Campus Madrid (ES) Cross-Cultural Education Center Calle de Goya 6, 28001, Madrid

  • Tokyo

   Satellite Campus Tokyo (JP) Spaces Business Center 1-6-1 Otemachi, Chiyoda-ku, Tokyo, 100-0004, Tokyo

  • Amsterdam

   UIBS Branch Campus Amsterdam (NL) Cross-Cultural Education Center Weteringschans 28, 1017 SG, Amsterdam

  • Milan

   Satellite Campus Milan (IT) Spaces Business Center Piazza Vetra 17, 20123, Milan

  • Geneva

   Satellite Campus Geneva (CH) Spaces Business Center Quai de l’Ile 13, 1204, Geneva

  • Tokyo

   Otemachi Building 1-6-1 Otemachi, Chiyoda-ku, 100-0004, Tokyo

  • Brussels

   Rue Dejoncker 42-46, 1060, Brussels

  Запитання