Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Магістр лісівництва
Universitas Gadjah Mada

Магістр лісівництва

Special Region of Yogyakarta, Індонезія

4 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

IDR 25 000 000 / per semester *

На кампусі

* міжнародний | звичайний: 9000000 IDR

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістерська програма лісівництва (MPFS) була заснована в 1993 році. Факультет лісівництва Universitas Gadjah Mada керує програмою післядипломного рівня для створення професійних кадрів у галузі лісознавства на рівні магістра (MSc). MPFS має бачення: «бути піонером магістерської програми в галузі вищого тропічного лісівництва, інноваційної та видатної на національному рівні, а також служіння інтересам людей і нації, пройняті культурними цінностями, заснованими на Pancasila». Виконання освітніх, дослідницьких та громадських робіт, а також збереження та розвиток науки в галузі чудового тропічного лісівництва та принесення користі суспільству. Основною метою магістерської програми лісівництва (MPFS) є організація кваліфікованої вищої освіти з тропічного лісівництва для отримання чудових і компетентних випускників. MPFS – це аспірантура, яку проводить факультет лісового господарства УГМ. Навчальні програми MPFS - це набір планів і правил щодо змісту або огляду літератури, плану уроку, методу навчання та оцінювання, які використовуються як основа навчальної діяльності.

Бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб стати піонером магістерської освітньої програми в галузі тропічного лісівництва, яка є видатною, інноваційною та видатною на національному та міжнародному рівнях, а також служити інтересам людей та нації, пронизаної культурними цінностями на основі Pancasila.

Місія

Наша місія полягає в освіті, дослідженнях і громадських роботах, а також у збереженні та розвитку знань у галузі тропічного лісівництва, які є кращими та корисними для суспільства.

Навчальний план

Зручності

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр лісового господарства
    • Joensuu, Фінляндія
  • Магістр біології та екології для лісової агрономії та навколишнього середовища – відстежуйте ліси та їхнє середовище (FEN)
    • Nancy, Франція
  • Ingénieur en Sciences et Technologies du Bois et des Matériaux Biosourcés (Master)
    • Nantes, Франція