UFGD Federal University Grande of Dourados

UFGD Federal University Grande of Dourados

UFGD Federal University Grande of Dourados

Введення

Федеральний університет Гранде-Дурадос (UFGD) був створений 29 липня 2005 року згідно із Законом № 11.153 в результаті емансипації кампусу міста Дурадос, який раніше входив до Федерального університету Мато-Гросу-ду-Сул (UFMS).

З тих пір університет постійно трансформується та вдосконалюється. Це стало частиною державної політики федерального уряду щодо розширення державної системи вищої освіти, наприклад REUNI - План реструктуризації та розширення федеральних університетів.

Федеральний університет Гранде-Дурадос (UFGD) розташований у місті Дурадос, штат Мато-Гросу-ду-Сул. Згідно з даними INEP-MEC, він з року в рік класифікується як найкращий університет штату. На додаток до цього, UFGD також увійшов до трійки найкращих університетів Центрально-Західного регіону Бразилії.

Місія UFGD - генерувати, конструювати, систематизувати, впроваджувати та соціалізувати знання та цінності завдяки чудовій класовій освіті, науково-дослідній та громадській роботі, розвиваючи таким чином професіоналів та громадян, здатних трансформувати суспільство у напрямку сприяння сталому розвитку за допомогою демократії та соціальної справедливості . Бачення UFGD полягає в тому, щоб бути загальновизнаною на національному та міжнародному рівнях своєю досконалістю у виробництві знань та своєю гуманістичною та демократичною філософією.

Розташування

  • Vila Progresso

    Rua João Rosa Góes,1761, 79825-070, Vila Progresso

    Запитання