Keystone logo
Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Введення

Francophone університет Конго «UFRACO» Гома

Francophone Університет Конго знаходиться в провінції Північна Ківу в Гома, Демократична Répulique Конго. він рухається в системі РМР.

Мутації соціальної політики африканських суспільств і виклики на горизонті для всього африканського континенту вимагають, щоб кожні з яких складається стимулюються і цінували інтелектуальні дискусії, найбільш виліплені пропозиції і ідеї протистояння і найбільш ефективного , У цьому незворотного повороту глобалізації ми вступаємо зараз, всі народи, в тій чи іншій мірі, в залежності від тих же обмежень і можливостей, і називається, з більшою або меншою терміновості, щоб встановити конкретні відповіді на конкретні проблеми, внести свій вклад сформулювати універсальну відповідь на спільні виклики.

Після того, як Організація Об'єднаних Націй, Африканський союз в 2006 році почав друге десятиліття для освіти, тому що освіта є основним важелем, який дозволить Африці прагнути до іншої долі, ніж той, вже широко передбаченим в численних доповідях міжнародні експерти. Африка хворіє від нестачі знань і інновацій. Економіка знань буде серце міжнародних відносин в найближчі десятиліття.

Виникнення суспільства знань в світі створює великі проблеми в сфері вищої освіти та наукових досліджень в Африці і тим, що більше в Демократичній Республіці Конго. Університет сприймається як диплом навколишнього середовища, вже не традиційна монополія виробництва еліт. Вона сама загрузла в численних дисфункцій, які не дозволяють йому бути місцем інтеграції в суспільстві і на питання сьогодення і майбутнього. Основна причина заслуговує того, щоб бути повністю відпочила проблеми.

Академічні траєкторії показують, що тупикова ситуація є навчальним закладом перевантажений всіх зол. Основна ідея полягає в тому, щоб адаптувати вимоги до якості, сучасність і конкурентоспроможності, які відзначають сьогоднішні академічні та наукові зміни в національних і міжнародних рівнях.

Мета та завдання Французького університету Конго.

Девіз UFRACO: "Свобода, Істина Наука" (Libertas Верітас Scientia)

предмет: поїзд чоловіки і жінки, компетентні та відповідальні, здатні здійснювати своє судження, щоб діяти відповідним чином навчання повинно бути повним, як можна більш повно.

Він буде шукати освітню і виховну інструкцію. Наші фіналісти, за межами інтелектуального обладнання, придбаних буде там, де вони проходять, щоб продемонструвати зразкове моральна поведінка і культуру життєвих навичок і етикету відчутного.

UFRACO буде використовувати всі можливі засоби для досягнення своїх цілей шляхом інтенсифікації конференцій, семінарів, симпозіумів, наукових зустрічей. І як університет прив'язаних до Болонського процесу, в LMD системи, мобільність студентів і викладачів його з іншими університетами покладена система аудиту.

Розташування

  • Goma

    44, Avenue KINSHASA, Q. MABANGA SUD, COMMUNE DE KARISIMBI, , Goma

    Запитання