University of East-West Medicine

University of East-West Medicine

University of East-West Medicine

Введення

УНІВЕРСИТЕТ ЗВІТ

Місія університету Схід-Захід медицини є підготовка кваліфікованих випускників сертифікатів та освітніх програм у додатковій здоров'я та східних областях медицини, що дозволяє випускникам, щоб перейти свої знання і введіть або підвищення їх вибір кар'єри на посади, які будуть покращення традиційної американської здоров'я послуг з догляду шляхом надання можливостей для благополуччя клієнтів або пацієнтів.

КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНЦІЇ

Заяви Інституційна основної компетенції є прихильність студентів і громадськості, що викладачі та співробітники будуть працювати зі студентами, так що їх сертифікат або ступінь в Університеті Схід-Захід медицини буде представляти знання, навички і відносини відображаються в основної компетенції області. Базові компетенції є результати, які, коли виконуються, призведе до реалізації місії організації.

Продемонструвати предметом експертизи

Студенти будуть продемонструвати придбання знань і навичок в обраній ними галузі дослідження, відповідного ступеня їх або сертифікат, на рівні, який готує їх для введення зайнятості або підвищує свої професійні знання, навички та здібності. Дані по зайнятості: вимір.

Критично мислити

Студенти будуть аналізувати і вирішувати проблеми, оцінювати ідеї та методи, оцінку і прогнозувати результати на основі основоположних принципів щодо конкретної галузі дослідження; і на просунутих рівнях ступеня, студенти будуть інтерпретувати наукові дослідження, перевірки обгрунтованості висновків, досліджувати альтернативи, визнають відрізняються перспективи, і адаптувати ідеї та методи до нових ситуацій. Вимірювання: Успішне завершення курсів і / або клініці з тематичних досліджень та вирішення проблем вправ.

Ефективно спілкуватися

Студенти будуть виражати себе ясно і задумливо в обговоренні з клієнтами або пацієнтами, колегами та іншими фахівцями охорони здоров'я. Вимірювання: Успішне завершення курсів і клініки.

Практика довічного навчання

Студенти будуть продемонструвати вдячність за довічного навчання шляхом виявлення і скориставшись себе від ресурсів та можливостей для зайнятості або професійної аксесуара. Вимірювання: ким звіти студентів; відвідуваність заходів UEWM; продовжуючи DAOM програми

Експрес глобальної поінформованості

Студенти визнають, що вони є членами місцевої громади та глобальною. Вони будуть поважати і адаптуватися до соціального, мовної та культурної різноманітності колег, пацієнтів або клієнтів. Вимірювання: успішне завершення клініки і адаптації до навколишнього середовища UEWM.

Поводитися відповідально і етично

Студенти обиратимуть поведінки і прийняття рішень таким чином, що відображає їх вдячність і розуміння їх правових та етичних обов'язків у професійному середовищі. Вимірювання: успішне завершення клініці.

Сильні університет

Ми прагнемо підтримувати всіх своїх студентів у досягненні своїх цілей і реалізувати свої мрії. Ми розуміємо важливість і цінність підтримки цілісності на адміністративному рівні, підтримуючи дружній і приємний середовище навчання.

UEWM пропонує тверді утворення в TCM, вибравши досвідчених і знаючих викладачів, які призначені для їх навчання професії та навчання студентів. Наш університет пропонує поєднання лекції та клінічній ординатурі для студентів освоїти і створити на їх навчання. Наші викладачі вибирають для їх професійної освіти, клінічних та досвід викладання і відданість справі освіти та розвитку традиційної китайської медицини. Академічні заняття в ТКМ основної програми та клінічної підготовки, як правило, викладають практикуючі фахівці, які мають в середньому двадцять років клінічного досвіду.

Наш інтенсивний дидактичні і клінічної підготовки гарантує високий рівень компетентності і впевненості наші випускники повинні. UEWM випускників досягти високих результатів Переходячи в обох ліцензування іспиту штату Каліфорнія та Національним сертифікації іспиту.

UEWM пропонує програму навчання за кордоном і обмінюється діяльність з Пекінського університету китайської медицини, Аньхой коледжу китайської медицини і Hei Long Jiang китайської медицини університету. Наше дослідження за кордоном програма з цими університетами пропонує можливість вчитися у майстрів в центрі культури, який дав ці ліки народження. Університет пов'язаний з Альянсом міжнародної охорони здоров'я і зцілення для зміцнення здоров'я і зцілення.

UEWM пропонує сертифікат програми спеціальності в Азії Кузов терапевт та безперервної освіти курси (CEU), затвердженого в Каліфорнії Голковколювання ради. КЕС дозволить випускникам і ліцензованих практикуючих йти в ногу з останніми тенденціями і поточних досліджень у цій області.

Ми також пропонуємо гнучку схему оплати за навчання, де внески є безпроцентними і програма позики також доступні за запитом.

Ми пропонуємо гнучкий графік з дня, вечірній час та вихідні класи англійською та китайською для будь-який повний робочий день або студентів-заочників. Програма повний робочий день займає близько 3 років, а програмна частина часу займає близько 8 років для завершення. Багато студентів можуть відвідувати заняття в програмі без отримання ступеня, де ви можете дізнатися знання та навички, щоб поліпшити якість здоров'я для вас і вашої родини. Наша школа пропонує прокатного політику вхідних плат, який починається в період з січня травні та вересні кожного року.

Ми мережу з лікарень і медичних центрів з акупунктури програм для працевлаштування для наших випускників. Наші випускники постійно отримують такі переваги, як клініки лікування та безперервної освіти семінарів, необхідних в Каліфорнії Голковколювання Ради для ліцензованих лікарів.

Наша студентка корпус виконаний зі студентів з усіх вікових груп і різних культурних і етнічних груп. Наша студентка тіло складається з лікарів, хіропрактікі, медсестер, фізіотерапевтів, масажистів, інженерів, вчителів, художників, стоматологів-гігієністів, юристів, фармацевтів, офіціантів, а також людей, які щойно закінчили два роки навчання в коледжі без медичної освіти.

Наш розмір класу досить малий для Вас, щоб отримати індивідуальну увагу, тим самим допомагаючи вам засвоїти предмет, поки досить великий, щоб дозволити для стимулювання групових взаємодій.

Університет є професійно фен-шуй-призначений для забезпечення спокійної і цілеспрямований середовище навчання. Університет є легко дістатися з основних автострад, доріг, і громадський транспорт; парковка в партії університету безкоштовно.

Ми знаходимося недалеко від центру міста Саннівейл, штат Каліфорнія, в самому серці Силіконової долини. Саннівейл є одним з найбезпечніших міст в США з цілорічним сонцем і високоякісних околиці середовищі. Саннівейл, недалеко знаходяться прекрасні пляжі і красиві гори. За KTSF / канал 26 і газети WorldJournal, Саннівейл є одним з десятку міст в країні відмічено своїми красивими околицями.

Розташування

  • Sunnyvale

    595 Lawrence Expressway

    Запитання