Universidad Europea

Universidad Europea

Universidad Europea

Введення

Universidad Europea заснований у 1995 році, налічує 17 000 студентів серед своїх 4 кампусів в Іспанії. 30% - міжнародні студенти, а середня кількість іноземних студентів в нашому студентському корпусі ви відчуєте мультикультурну атмосферу. У нас більше 300 угод, і ви можете взяти участь у міжнародному обміні в престижних університетах по всьому світу. Дізнайтеся більше тут .

89% наших студентів працевлаштовані протягом року.

Місія

Надати студентам всебічну освіту, виховувати лідерів та професіоналів, які готові відповідати потребам світового світу, зробити свій внесок у свої професійні та соціальні успіхи завдяки підприємницькому духу та соціальній прихильності. Генерувати та передавати знання за допомогою прикладних досліджень, також сприяти прогресу та позиціонувати себе на найсучаснішому технічному та інтелектуальному розвитку.

Бачення

У Universidad Europea ми вважаємо академічну майстерність одним із наших стратегічних опор. Таким чином, наша освітня модель охопила принципи Європейського простору вищої освіти на основі цілісного навчання людини. У цій моделі професор є наставником, а також радником, який підтримує учня протягом усього університетського життя. З іншого боку, студент викладає власну навчальну подорож, розвиваючи на сьогоднішній день знання, компетенції, навички та цінності, які вимагає суспільство.

Цінності

 • Спільна робота: ми маємо печатку схвалення, яке виділяється для нашого підприємницького духу: ми рішучі та сміливі, ставлячи студент на перший план. Ми співпрацюємо та працюємо разом для впровадження найкращих практик у нашому закладі.
 • Міжнародний: як члени мережі лауреата ми маємо глобальне покликання і масштаби, зберігаючи сильні місцеві корені. Ми пропонуємо міжнародні ресурси для підтримки та зміцнення місцевої освіти. Величина та вплив мережі лауреатів дозволяють нам надати нашим професіоналам та студентам чудові можливості. Ми - інклюзивна, багатокультурна організація, яка оцінює різноманітність та поважає всі культурні перспективи та характеристики.
 • Аналітичний. Ми впроваджуємо ретельний процес самооцінки, щоб постійно нарощувати нашу інформацію та знання, щоб покращити нашу продуктивність. Цей рефлексивний підхід, який базується на аналізі даних, відрізняє нас від інших установ.
 • Довірливо: якщо ми хочемо бути "тут для добра", ми повинні завоювати довіру наших студентів та їхніх родин, роботодавців та громад, де ми працюємо. Усі рівні нашої організації підпадають під найвищі вимоги; ми працюємо цілеспрямовано і несемо повну відповідальність за наші дії.
 • Слабкий: ми підприємці; ми прагнемо бути сміливими і готові брати розраховані ризики, одночасно будуючи свої рішення на раціональне, рефлексивне планування. Ми швидко використовуємо можливості та роблять позитивні зміни, щоб збагатити досвід наших студентів. Ми шукаємо нові шляхи вдосконалення навчання без кордонів та трансформації традиційної освітньої моделі. Ми маємо інноваційний менталітет, і ми надаємо членам університетської спільноти можливість оспорити статус-кво. Ми застосовуємо творчі підходи до освіти та бізнесу. Ми ніколи не перестаємо вивчати нові підходи, нові технології, нові бізнес-моделі та нові теорії. Ми - лідери, а не послідовники.
 • Відповідальний: прийняття на себе відповідальності за результати наших студентів є наріжним каменем нашої революції в галузі освіти. Ми зосереджуємо увагу студентів та роботодавців на адаптації наших програм до їх потреб. Ми прагнемо підтримувати високі темпи утримання, випускної роботи та працевлаштування, щоб наші студенти, що приєдналися на ринок праці, дали позитивний соціальний вплив.

Статистика

Universidad Europea має загалом 17 000 студентів серед 4 кампусів в Іспанії. 30% – іноземні студенти.

89% наших студентів працевлаштовуються протягом одного року після закінчення навчання.

  Рейтинги

  Академічна відмінність

  Universidad Europea отримав загалом 4 зірки - з 5 можливих - у престижному міжнародному рейтингу акредитації університетської якості «QS Stars». Universidad Europea також отримав найвищий бал у рейтингу - 5 зірок - у працевлаштуванні, освіті, матеріально-технічному забезпеченні та соціальної відповідальності.

  Universidad Europea також отримав нагороду Europea 500+ за досконалість від Європейського фонду управління якістю (EFQM). Це найбільше визнання, яке може дати ця організація і яке підкреслює відмінне управління організаціями.

  Розташування

  • Madrid

   Universidad Europea de Madrid Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

  • Valencian Community

   Paseo de la Alameda, 7, 46010, Valencian Community

   • Alcobendas

    Avenida de Fernando Alonso,8, 28108, Alcobendas

    • Valencia

     Valencia, Іспанія

    • Villaviciosa de Odón

     Villaviciosa de Odón, Іспанія

     Запитання