UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Введення

UDIMA

Дистанційний університет Мадрида ( UDIMA ) є першим приватним онлайн-університетом в Іспанії. Визнано Законом 1/2006 Мадридської громади від 14 червня. Разом з CEF.- Центром фінансових досліджень утворює Освітню UDIMA CEF.- UDIMA. Це CEF.-, установа, створена в 1977 році та за підтримки понад 500 000 колишніх студентів, зародок UDIMA .

UDIMA отримала позитивну верифікацію офіційних планів навчання бакалавра, магістра та доктора, представлених Національному агентству з оцінки якості та акредитації (ANECA), і була уповноважена Генеральним директоратом університетів на реалізацію ступенів; Фонд Мадрид + d, який відповідає за їх моніторинг.

Його методологія базується на онлайн-навчанні з використанням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій. Таким чином, це сприяє тому, що, незважаючи на відстань, учень постійно відчуває себе в супроводі вчителя та своїх однокласників. Не дивно, що в його ДНК циркулює ідея бути «найближчим університетом» для студента протягом усього процесу навчання.

Кампус і головна штаб-квартира Університету розташовані в мадридському місті Колладо Вільялба.

UDIMA , спокій навчання завжди супроводжував

місія

Відповідно до установчих норм його визнання Законом 1/2006 від 14 червня та Указом 38/2014 від 14 квітня, який затверджує Норми організації та функціонування ( UDIMA ) Дистанційного університету Мадрида (UDIMA), та його власний Статут, UDIMA є приватним вищим навчальним закладом, специфічними цілями якого є:

 • Підготовка та забезпечення доступу до університетської освіти та безперервності навчання всім тим, хто має кваліфікацію для здобуття вищої освіти відповідно до законодавства держави.
 • Удосконалювати методи навчання на основі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).
 • Заохочувати використання ІКТ з використанням найбільш підходящих методів та досвіду дистанційного онлайн-навчання, а також тестування нових освітніх моделей на службі студентів, а також університетів, установ і компаній, з якими укладаються угоди та програми про співпрацю Методологічна підтримка.
 • Зробіть свій внесок усіма засобами, які є у вас під рукою, у побудову більш справедливого, сприятливого, мирного та демократичного суспільства.
 • Надати пріоритет розвитку людської гідності та реалізації ефективної рівності між жінками та чоловіками, зокрема через ліквідацію будь-якої дискримінації за ознакою статі.

вид

Відповідно до цього, UDIMA хоче бути визнаним у майбутньому як:

Еталон якості вищої бакалаврської, аспірантської та докторської освіти, який зосереджує свої зусилля на персоналізованій увазі до студента та його подальшій діяльності для досягнення нашої мети: « UDIMA , сусідній університет».

Університет, який характеризується використанням «персоналізованої методології», «закритістю» професорсько-викладацького складу та «навчанням на власному досвіді» наших студентів.

Установа, зосереджена на вдосконаленні та постійному вдосконаленні методологій навчання на основі ІКТ.

Гнучкий та доступний для студентів заклад, який характеризується власною та інклюзивною методологією навчання та управління, яка постійно працює для досягнення навчальних та професійних цілей наших студентів.

Університетська спільнота, яка розвиває дослідження передового досвіду, з метою передачі цих знань суспільству та сприяння конкурентоспроможності компаній.

цінності

Цінності, які керують UDIMA :

 • Персоналізація та професіоналізм. Це передбачає надання персональних, індивідуальних, професійних та відповідальних послуг, врахування потреб та пропозицій університетської спільноти та прийняття помилок та відповідальності з бажанням постійного вдосконалення.
 • Відданість і наполегливість. Це означає, що щоденна робота та виклики мають ентузіазм і наполегливість.
 • Впевненість. Це визначає прихильність і безпеку у відносинах між усіма, хто є частиною університетської спільноти, а відтак і суспільством.
 • Ефективність. Це передбачає розробку навчальних програм, які дозволяють нашим студентам здобути професійні навички, яких вимагає ринок праці, сприяючи таким чином підвищенню продуктивності, економічному розвитку та соціальному добробуту.
 • Рівні можливості. Це передбачає зобов’язання внести свій внесок у розвиток демократичного суспільства, пропагувати свободу та рівність, внести свій внесок у навчання та освіту тих груп, які через професійні чи особисті причини, інвалідність чи дистанцію, не мали можливості отримати доступ до студентів університетів.

Стратегія

Природна та майбутня еволюція молодого університету

« UDIMA » — це дорожня карта, розроблена для розвитку напрямків діяльності, задуманих як орієнтаційна та організаційна діяльність Університету. Стратегічна структура, розроблена як наслідок природної та майбутньої еволюції молодого університету, який бажає покращити та зміцнити своє існування. З цією метою зазначена стратегія містить кілька основ і напрямків діяльності, які очолюють Генеральна дирекція та ректорська команда університету.

Чотири основи « UDIMA »:

 • Працевлаштування.
 • Відмінність освіти.
 • Залучення та утримання талантів.
 • Інтернаціоналізація.

Розташування

 • Madrid

  Carretera de La Coruña, KM.38,500 Vía de Servicio, nº 15 28400 Collado Villalba MADRID , 28400, Madrid

Запитання