© University of Chemistry and Technology, Prague
University of Chemistry and Technology, Prague

University of Chemistry and Technology, Prague

University of Chemistry and Technology, Prague

Введення

University of Chemistry and Technology, Prague ( UCT Prague ) є найбільшим навчальним закладом у своєму роді в Центральній Європі з традицією, що охоплює майже два століття. З прогресивними напрямками навчання і престижною міжнародною репутацією UCT Prague надає кожному студенту освіту в області передових технологій і чудову підготовку до прибуткової кар'єри по всьому світу.

University of Chemistry and Technology, Prague : минуле і сьогодення

66765_66637_Praha021.jpg

UCT Prague є державним університетом вищої освіти, що здійснює наукові, дослідницькі, дослідницькі та впроваджувальні роботи. Він є членом сім'ї 28 державних та державних університетів у Чеській Республіці та є членом EUA (Європейської асоціації університетів), FEANI (Європейська федерація національних інженерних асоціацій) та IGIP (Міжнародне товариство інженерної педагогіки). UCT Prague відома завдяки глибині та широті своєї освітньої та дослідницької діяльності майже у всіх галузях хімії, хімічної промисловості, харчової хімії та технологій, біохімії, рафінації, водопідготовці, енергетичних і біологічних науках і технологіях, а також охорони навколишнього середовища матеріалознавство та інші галузі хімії. UCT Prague була заснована в 1952 році, але її походження сягає 1807 року, коли перший курс з хімії був переданий на Празькому політехніку. Реорганізація Політехніки в 1920 році призвела до перетворення хімічного факультету в хіміко-технологічну школу, одну з семи секцій Чеського технічного університету. UCT Prague випустила ряд видатних випускників, включаючи професора Отто Віхтерле, винахідника м'яких контактних лінз у 1950-х роках, і Владимира Прелога, професора ETH Zürich, який отримав Нобелівську премію з хімії в 1975 році. Прелог отримав докторську дисертацію кілька років по тому.

Значні дослідження

66766_66631_201604131505011.jpg

Дослідники UCT Prague були дуже успішними в рамках рамкової програми Європейського Співтовариства, HORIZON 2020, і беруть активну участь у розробці багатьох нових дослідницьких проектів і співробітництва. Помітні попередні зусилля включають:

 • RECOBA, доц. Проф. Юрай Косек, Міжсекторне зондування в реальному часі, вдосконалений контроль і оптимізація пакетних процесів, що економить енергію та сировину.

 • PARTIAL-PGMs, доц. Проф. Петр Кочі, Розробка нової високопродуктивної гібридної системи TWV / GPF Automotive після обробки методом радіаційної конструкції: заміщення ПГМ і рідкоземельних матеріалів.

 • SElySOs, проф. Карел Бузек, Розробка нових електродних матеріалів і розуміння механізмів деградації високотемпературних електролізерів твердого оксиду.

 • SuPER-W, проф. Павел Єнічек, доц. Проф. Ян Бартачек, сталий продукт, енергетика та відновлення ресурсів від стічних вод.

 • Проекти якості харчових продуктів: FoodSmartphone, аналізатори смартфонів для перевірки якості та безпеки харчових продуктів на місці; Мультидисциплінарний підхід до зміцнення співробітництва та створення нової платформи для всебічної оцінки безпеки харчових продуктів і кормів; AUTHENT-NET - Дослідницька мережа автентичності харчових продуктів, професор Яна Гайслова, доктор філософії Моніка Томаньова.

 • Наукова освіта: SCICHALLENGE, Петро Хольцхаузер, MSc наступного покоління, що використовує методики спільного використання та цифрові медіа.

Факультети

UCT Prague (крім відділів, що задовольняють потреби всього університету) має чотири факультети:

 • Факультет хімічної технології

 • Факультет екологічних технологій

 • Факультет харчової та біохімічної технології

 • Хімічний факультет

UCT Prague в цифрах

UCT Prague має 871 штатний персонал (дані річного звіту за 2014 рік), у тому числі 510 викладачів та 361 науковий персонал. UCT Prague акредитована на надання трьохрічних бакалаврських (бакалаврських) програм, дворічних магістерських (MSc / Ing.) Програм і Ph.D. програм. Загальна кількість студентів, які навчаються в UCT Prague у 2014 році: 3606 студентів бакалавра та магістра та 843 кандидатів наук. студентів (дані річного звіту за 2014 рік).

Співпраця та співпраця в усьому світі

UCT Prague співпрацює з більш ніж 100 університетами та установами по всьому світу. Університет є найактивнішим учасником чеського університету в програмі обміну студентами Erasmus, а також брав участь у інших програмах, таких як 5-та і 6-та рамкова програма, COST, EUREKA та Leonardo da Vinci.

66764_66630_201604131503201.jpg

Обчислювальні пристрої

UCT Prague підтримує високоякісні обчислювальні засоби з гігабітною мережею. Комп'ютери доступні для студентів, дослідників і професорів практично в усіх декількох сотнях лабораторій і робочих приміщень.

Бібліотека: ChemTK

UCT Prague управляє прекрасно обладнаною бібліотекою ChemTK, розташованою в сучасній будівлі Національної бібліотеки технологій (NTK). Колекція ChemTK налічує більше 100 000 книг, довідників, енциклопедій, періодичних видань та інших видань. ChemTK підписується на 300 професійних періодичних видань і забезпечує електронний доступ до наукових журналів. Понад 2500 журналів від престижних наукових видавництв доступні в електронному форматі. ChemTK також надає доступ до SciFinder, служби Chemical Abstracts та інших спеціалізованих ресурсів (див. Повний перелік ресурсів), які дозволяють проводити дослідження в наукових спеціальностях. Повні колекції Beilstein Handbuch der organischen Chemie та Gmelin Handbuch der anorganischen Chemie також доступні в друкованому та електронному форматах. Друковані видання доступні в рідких книгах і спеціальних колекціях НТК у читальному залі.

Центральні лабораторії

Центральні лабораторії UCT Prague складаються з восьми лабораторій:

 • Лабораторія спектроскопії ядерного магнітного резонансу (ЯМР)

 • Лабораторія інфрачервоної (ІК) і комбінаційної спектроскопії

 • Лабораторія мас-спектрометрії (МС)

 • Лабораторія органічного елементарного аналізу

 • Лабораторія рентгенівської дифракції

 • Лабораторія термогравіметричного аналізу (ТГА)

 • Лабораторія атомно-абсорбційної спектроскопії (ААС) та лабораторія аналізу поверхні

Лабораторії забезпечують високоякісне обладнання для використання студентами, професорами та науковими співробітниками та оснащені сучасними приладами. Персонал лабораторії має досвід роботи в звичайних і спеціалізованих експериментах. Лабораторії використовуються для студентських проектів, досліджень, що фінансуються грантами, і для промислових застосувань. Зовнішні клієнти (університети, приватні компанії та ін.) Також можуть використовувати об'єкти. Працівники лабораторії також викладають кілька курсів, семінарів та інших семінарів для членів спільноти UCT Prague . Курси включають практичні методи, а також методи для інтерпретації спектрів.

Статистика

UCT Prague в цифрах

UCT Prague нараховує 931 співробітника (дані Річного звіту за 2016 рік), у тому числі 509 викладачів та 422 наукових співробітників. UCT Prague має акредитацію для надання трирічних програм бакалавра (бакалавра) та дворічного магістра (магістра/інженера) програм, а також Ph.D. програми. Загальна кількість студентів у UCT Prague у 2016 році: 3397 студентів бакалавра та магістра та 792 доктора філософії. студентів (дані Річного звіту за 2016 р.).

  Особливості кампусу

  Бібліотека: ХімТК

  UCT Prague керує чудово обладнаною бібліотекою ChemTK, розташованою в сучасній будівлі Національної технологічної бібліотеки (NTK). Колекція ChemTK налічує понад 100 000 книг, посібників, енциклопедій, періодичних видань та інших видань. ChemTK передплачує 300 фахових періодичних видань і забезпечує електронний доступ до наукових журналів. Понад 2500 журналів престижних наукових видавництв наразі доступні в електронному форматі. ChemTK також надає доступ до SciFinder, Chemical Abstracts Service та інших спеціалізованих ресурсів, які дозволяють проводити дослідження в різних наукових спеціальностях.

  Повні колекції Beilstein's Handbuch der organischen Chemie та Gmelin's Handbuch der anorganischen Chemie також доступні в друкованому та електронному форматах. Друковані видання доступні в читальному залі рідкісних книг та спеціальних колекцій НТК.

  Центральні лабораторії

  UCT PragueЦентральні лабораторії Росії складаються з восьми лабораторій:

  • Лабораторія спектроскопії ядерного магнітного резонансу (ЯМР).
  • Лабораторія інфрачервоної (ІЧ) та комбінаційної спектроскопії
  • Лабораторія мас-спектрометрії (МС)
  • Лабораторія органічного елементного аналізу
  • Лабораторія рентгенівської дифракції
  • Лабораторія термогравіметричного аналізу (ТГА)
  • Лабораторія атомно-абсорбційної спектроскопії (ААС) і лабораторія аналізу поверхні

  Лабораторії оснащені високоякісним обладнанням для використання студентами, викладачами та науковими співробітниками та оснащені сучасним обладнанням. Персонал лабораторії має досвід як у рутинних, так і в спеціалізованих експериментах. Лабораторії використовуються для студентських проектів, досліджень, що фінансуються за рахунок грантів, і промислових застосувань. Зовнішні замовники (університети, приватні компанії та інші) також можуть використовувати можливості.

  Персонал лабораторії також проводить кілька курсів, семінарів та інших семінарів для членів спільноти UCT Prague . Курси включають практичні прийоми, а також методи інтерпретації спектрів.

   Розташування

   • Prague

    UCT Prague Technická 5 166 28 Prague 6 – Dejvice, 166 28, Prague

   Запитання