University for International Cooperation

University for International Cooperation

University for International Cooperation

Введення

Для вирішення проблем, пов'язаних з регенеративним і стійким розвитком, ми вимагаємо фахівців з комплексним, цілісним і кросом-тренінгом.

UCI характеризується новим дизайном, освітніх програм, актуальних і доступних з будь-якої точки світу.

Університет міжнародного співробітництва створив Центр підприємництва та інновації спрямовані на розвиток підприємницьких навичок тисяч латиноамериканців, які потребують лабораторії, що дозволяє їм підвищити свій бізнес експеримент.

Дослідження, розширення і поширення інформації

розширення університету, дослідження і зв'язок з навчанням є фундаментальними основами освітньої моделі UCI.

Підприємництво і інноваційний центр

Центр підприємництва та інновацій UCI фокусується на розвитку підприємницьких навичок.

сценарії для керівництва майбутніх планів і політики

Проект розробив клімат і соціально-економічні сценарії в якості інструменту для планування стратегічної політики.

місія

Спільне створення освітніх і спільні рішень, які сприяють побудові інтелектуального суспільства з універсальної етикою, на основі партнерства участі, відповідального і дбайливого.

вид

UCI є глобальною організацією освітніх інновацій для інклюзивного суспільства знань, прагнучи регенеративної і еволюційний розвиток в складній, різноманітної і мінливому світі.

Історія університету з міжнародного співробітництва

Університет міжнародного співробітництва (UCI) народився в Коста-Ріці в 1994 році у відповідь на потребу країн Латинської Америки і Карибського регіону мати фахівців з міждисциплінарної та серед навчання, щоб ефективно вирішувати проблеми і багатогранні дилем складність сучасного світу, відповідно до поняттями стійкості, відновлення, збереження та глобалізації.

UCI має чітку відповідальність, щоб допомогти лідерам поїзда сприяти розумний, здатний впоратися з реальністю, більш всеосяжне цілісне уявлення знань різного глобального суспільства; факультативні навчальна і наукова строгість, в якій на основі парадигма сучасного науково-технічного розвитку, але зі значеннями і відносинами будівництва соціальної відповідальності, гармоній з природою і створенням більш згуртованого і інклюзивного суспільства. UCI взяли і сприяли комбіновані віртуальні і навчальні моделі, так як до того, як рух стало масовим явищем.

«Установа, багато країн». Більше 3500 випускників, що відбуваються з 54 країн світу і 5 континентів є багатьма особами, які роблять сучасний навчальний центр UCI з глобальним охопленням.

Компетентність освіту, ІКТ в якості інструменту для навчання, місця навчання динамічних форм міжнародної кваліфікації, викладачі експерти ВІДОМИХ в своїх областях, форматах і інноваційних класах (віртуальні, особи і змішані) відповідно до вимог освітньої парадигми сьогодні вони UCI внесок в майбутнє освіти.

Університет міжнародного співробітництва є знання, розвиток і інновації в майбутньому.

UCI розумна, віртуальна, конкурентоспроможна, стратегічна, пов'язаний, різноманітна, гнучка, позитивна і глобальний характер.

Розташування

  • San José

    Universidad para la Cooperación Internacional Between 15th & 17th Avenues, 35th Street , , San José

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання