Keystone logo
UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

Введення

Ласкаво просимо в UCD онлайн, де ви можете досягти глобально визнану кваліфікацію за допомогою гнучкого інтерактивного навчання.

University College Dublin було надання студентам з високою якістю викладання і вивчення досвіду протягом більш 150 років.

Тепер ми пропонуємо наш світ освіти і кваліфікації класу шляхом вибору онлайнових курсів.

Гнучка онлайн доставки означає, що ви можете дізнатися на вимогу і в свій вільний час з усіма запевненням UCD досвід і підтримку.

UCD Інтернет допоможе вам розширити наявні знання, вчитися професійно визнаною кваліфікацією, або отримати новий досвід, щоб змінити кар'єру.

about1

Досконалість в освіті зараз на сайті

UCD визнає високий попит в Ірландії і за кордоном для подальшого навчання. Ми прагнемо надати якісну освіту і визнану кваліфікацію, використовуючи сучасні гнучкі підходи в навчанні. Інтернет навчання є тільки один з них.

UCD Інтернет є новим University College Dublin пропозицію на основі 150-річний досвід в наданні високої якості академічного навчання на обох студентів та аспірантів рівнів. Це відповідь на збільшення попиту студента, а також швидко розвивається прогрес в технології. Зрілі навчальні матеріали, які добре розроблені і протестовані в даний час доставляються онлайн одними і тими ж вченими, які надають свій досвід і підтримку студентів, які відвідують кампус UCD.

Абітурієнти UCD Online можуть розраховувати на те ж якість навчального матеріалу і підтримки як наших студентів кампусу на основі. Вивчення онлайн забезпечує гнучкий варіант для студентів, які прагнуть досягти ступеня UCD, але не розташовані відвідувати кампус від місця знаходження, роботи, сім'ї або інших обмежень. Наш модуль для опції Masters дозволяє студентам спробувати предметну області, вони зацікавлені в с потенціалом для роботи в напрямку студентів UCD або післядипломної кваліфікації в термінах, який відповідає їх особливому способу життя. Там немає ніякої різниці між кваліфікацією UCD, отриманої на кампусі або в Інтернеті.

UCD репутації і Academic Досконалість

Університетський коледж Дубліна (UCD) є одним з провідних європейських наукоємних університетів, в яких вища освіта, аспірантура майстрів і навчання PhD, наукові дослідження, інновації та залучення спільноти формують динамічний континуум діяльності.

Університет був заснований в 1854 році Джон Генрі Ньюман чиї класичні роботи Ідея в університеті є одним з найбільш стійких текстів на вартість вищої освіти на міжнародному рівні і джерелом натхнення для нинішньої філософії освіти UCD в.

Сьогодні UCD є найбільшим університетом Ірландії з майже 30 000 студентів. Це найпопулярніше місце для ірландських випускників шкіл і активно просуває університетського життя як подорожі академічних та особистих відкриттів через його вельми інноваційний і гнучкий навчальний план студентів UCD Horizons.

UCD є лідером в Ірландії в аспірантуру з близько 7000 аспірантів, що становить близько 28% від чисельності студентів UCD, і майже 2000 аспірантів. Більше 50% від UCD студентів прогресу в аспірантуру.

Роль UCD в ірландському вищої освіти підкреслюється тим фактом, що тільки UCD припадає понад 30% іноземних студентів, більше 25% всіх аспірантів і майже 28% всіх докторських учнів по семи ірландських університетів.

UCD числами

UCD є національним лідером в області фінансування наукових досліджень, залучення інвестицій якості, які допомогли університету встановити репутацію світового класу призначення для провідних дослідників. В університеті створені чотири великих міждисциплінарних досліджень тим, які відповідають потребам Ірландії і поточні глобальні виклики.

UCD зберігає зовнішній фокус, прагнучи привести і форми повісток через альянси і партнерства зі своїми колегами, на національному і міжнародному рівнях.

Міжнародне становище UCD різко зросла в останні роки і в університеті в даний час займає в межах 1% кращих інститутів в усьому світі шляхом рейтингу Times Higher Education.

UCD розташований на красивим листям 133 гектарів території кампусу недалеко від центру міста Дубліна, який забезпечує поєднання академічних установ, науково-дослідних інститутів, бібліотек і архівних колекцій, підприємств простору, студентських сіл і спорту і відпочинку.

Рейтинг

Примітка: Кількість студентів відносяться до 2011/12 навчального року

викладання філософії

Ви не знайдете краще місце для вивчення, ніж UCD. Ми є провідним університетом Ірландії, пропонуючи найширший спектр почестей градусів в самому захоплюючих середовищах; і з UCD Horizons і UCD онлайн у вас є більше вибору, ніж будь-коли.

UCD вчені працюють, щоб дати відповіді на найважливіші питання нашого часу

Це ваша можливість стати частиною спільноти, де майже 30 000 студентів проводити свої дослідження під керівництвом кращих вчених Ірландії, багато з яких є провідними міжнародними експертами.

UCD вчені працюють, щоб дати відповіді на найважливіші питання нашого часу, починаючи від політичного майбутнього Ірландії в розширеному Європейському співтоваристві в профілактиці і лікуванні захворювань.

Наша бібліотека має ресурси, необхідні, щоб покласти навчання, в буквальному сенсі, у вас під рукою. Є також великі електронні навчальні курси та електронні ресурси, які забезпечують безпосередній доступ до ресурсів, в будь-який час, в будь-якому місці. Велика частина вашого навчального матеріалу тепер доступний в Інтернеті, і ви зможете отримати доступ до цієї та іншої інформації, а також відправляти і отримувати повідомлення електронної пошти, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Розташування

  • Ireland Online

    Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

Запитання