UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

Введення

UBC UBC займає місце серед кращих університетів по всьому світу, але те, що ті чинники, які вивели цей ріст? Що історія UBC в? Союз Балтійських Марка є велика ідея про університет, який був розроблений з спільнотою UBC протягом двох років (2007-09). У результаті поняття відображає емоційну реакцію у людей є в університет, що це місце відміну від будь-якого іншого: UBC місце розуму. Марка UBC, місця, розуму, був розроблений протягом консультативного процесу дворічного (2007-09), що займається студентів, викладачів, співробітників, випускників, друзів і донорів. Задача: з'ясувати, що робить UBC унікальна. Процес не йшла про створення нового логотипу. Він був присвячений озвучуванні велику ідею про UBC, який інкапсулює сенс енергії і можливості на наших кампусах. Багато учасників підкреслили середовища UBC у відкритості, яка допомогла створити динамічну почуття місця ніякий інший університет не може претендувати. Sauder школа бізнесу Sauder школа бізнесу є одним з провідних у світі академічних шкіл бізнесу. Розташований у Ванкувері, шлюз Канади в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Sauder забезпечує глобальну перспективу бізнесу в динамічних перехресті на міжнародному ринку. Присвячується суворої і відповідного навчання, наші програми створюють бізнес-лідерів, які управляють змінами та форми промисловості і організаціям в усьому світі. Sauder прагне бути світовим лідером у створенні та застосуванні знань про бізнес, а також сприянню протягом всього життя успіх для наших студентів і випускників. UBC International MBA (IMBA) Союз Балтійських International MBA є 20-місяць, неповний робочий день програма викладається у співпраці з Antai коледжу економіки та управління в Шанхайського університету Цзяо Тун в Шанхаї, Китай. Ця унікальна програма має світового класу UBC факультет, удостоєний нагород навчальний план визнаний китайським міністерством освіти, і два тижні навчання у Ванкувері, Канада.

Те, що ви дізнаєтеся, Будучи студентом UBC IMBA, ви будете отримувати:

в перспективі загального управління на основі чіткого розуміння ключових бізнес функціональних областей та їх взаємозалежності на широкій основі, старшого рівня стратегічного підходу до бізнес-рішень робота в команді, комунікація та лідерські навички розроблені на основі рішення проблем, групові проекти та презентації.

Розташування

 • Shanghai

  Shanghai International MBA Office South Building 104 Antai College of Economics & Management Shanghai Jiao Tong University Fahua Zhen Road Campus 535 Fa Hua Zhen Road, 200052, Shanghai

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання