University of Asia and the Pacific

University of Asia and the Pacific

University of Asia and the Pacific

Введення

The Університет Азії і Тихого океану (UA & P) є приватною, а не некомерційною організацією вищої освіти, який пропонує одні з найбільш видатних академічних програм Азія, Це забезпечує потужне поєднання ліберальної освіти і професійної спеціалізації. Освіта UA & Р студенти сприяють сприятливим умовам для навчання, кваліфікованих і відданих своїх справи вчителів, що перевершує відносини викладачів до студента і доглянутих об'єктів.

Коротка історія

UA & P почалося в 1967 році як Центр досліджень і комунікацій, мозкового центру проводить дослідження і пропонує випускників курсів в області економіки і управління. CRC почав маленьким і непомітним, але поступово розширив свою освітню діяльність. Він був привласнений статус університету в 1995 році, і хоча з тих пір він був відомий як Університет Азії і Тихого океану, місія залишається незмінною: в повній мірі розвиток всього, що людина в людині.

Президент

Президент UA & P доктор Уїнстон Конрад Padojinog. Він був встановлений в якості четвертого президента університету в 2015 році.

Факультет

UA & P факультет складається з відданих і компетентних вчених і практиків галузі.

випускники

UA & P випускники відрізняються на робочому місці, як багато їх трудової етики і дисципліни в їх технічною майстерністю. Вони підтверджують, що широку освіту, професійна підготовка і приватне освіту вони отримали в студенти обладнали їх добре на робоче місце.

Розташування

  • Pasig

    University of Asia and the Pacific Pearl Drive, Ortigas Center , 1605 , Pasig

    Запитання