Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

Введення

Огляд ACES

Більше, ніж відповідає Я

Коледж сільськогосподарських, споживчих та екологічних наук (ACES) з першого дня є невід'ємною частиною Університету Іллінойсу. Хоча з гордістю входить до числа 30 найкращих сільськогосподарських шкіл у всьому світі, сьогодні ми більше, ніж сільське господарство. ACES - це різноманітний коледж з найвищими програмами в галузі техніки, фінансів та економіки, харчової науки тощо. Хоча наші викладачі та студенти мають різні спеціальності та сфери інтересів, ми всі працюємо над спільною метою покращення щоденного життя людей по всьому світу.

Освіта ACES

Ми зобов’язані своїм успіхом поставити наших студентів на перше місце, підтримати їх співчутливою та згуртованою академічною спільнотою.

Співвідношення 15: 1 студент / викладач

Перебуваючи в ACES, ви отримуєте всі переваги університету "Великої десятки", але завдяки невеликим розмірам класів, які забезпечують згуртований якісний досвід навчання.

80% беруть участь в експериментальному навчанні

Ми цінуємо навчання, діючи. Наші студенти проходять стажування, займаються волонтерством, подорожують по країні та беруть участь у понад 400 можливостях навчання за кордоном, доступних в Університеті Іллінойсу, щоб отримати практичний досвід у своїй галузі навчання.

Щорічно присуджується стипендія ACES у розмірі 3,5 млн доларів

Коледж ACES також має на меті допомогти студентам досягти фінансового успіху. Щороку нашим студентам виплачується 3,5 мільйона доларів стипендій в коледжах. Ці стипендії стали можливими завдяки щедрим випускникам та друзям коледжу.

74% Ступінь закінчення чотирьох років

ACES може похвалитися як 91 відсотковим рейтингом утримання першокурсників, так і 74 відсотками чотирирічного випуску, що є найвищим рівнем випуску в країні серед подібних програм, згідно з американськими новинами та світовим звітом. Рівень нашого випуску також більш ніж удвічі перевищує середній показник по державних університетах (33%, за даними Міністерства освіти США). Це означає, що студенти як залишаються, так і досягають успіху в ACES.

87% працевлаштовані або продовжують освіту

Протягом шести місяців після закінчення навчання наші студенти працевлаштовуються або прагнуть розвиватися, здобувши ступінь магістра або інше просунуте призначення. Близько третини випускників вирішили здобути науковий ступінь у найрізноманітніших галузях, включаючи науку, бізнес, медицину, охорону здоров’я та добробуту та освіту.

Вплив ACES

Уроки, які викладаються в наших дипломних програмах, ґрунтуються на дослідженнях, і наша мета полягає в тому, щоб поділитися цими дослідженнями не лише з нашими студентами, але і з громадами по всьому світу.

Глобальний вплив

Наші п’ять основних дослідницьких областей охоплюють продукти харчування та сільське господарство, навколишнє середовище та води, сім’ю та громади, здоров’я та благополуччя, а також дані та технології.

Дослідження в кожній із цих областей можуть покращити життя в глобальному масштабі. Для вирішення цього дослідження ACES співпрацює з установами по всьому світу, дозволяючи дослідникам працювати та вчитися один у одного. Наразі наші дослідники працюють у понад 120 різних країнах.

Місцевий вплив

Розширення університету штату Іллінойс, яке базується в коледжі ACES, очолює зусилля громадськості з 1914 року.

Фахівці та спеціалісти з вищої освіти, які працюють у штаті, діляться знаннями, отриманими в університетських дослідженнях, з місцевими громадами за допомогою навчальних програм, освітніх майстер-класів тощо.

Вплив факультету

В основі всього ACES лежать наші викладачі та співробітники світового класу. Викладачі всіх кафедр АСЕС проводять дослідження та формують уроки залучуючими та ефективними способами.

Щоб допомогти глибше зрозуміти сферу своєї роботи, викладачі кожної з наших програм написали резюме своїх дослідницьких та освітніх зусиль. Ці резюме висвітлюють не лише те, що передбачає їх робота, а також коротко пояснюють, як їх зусилля впливають на наших студентів та громади.

Історія

Університет Іллінойсу визнаний у всьому світі одним з найбільших державних університетів, і Коледж ACES був там з першого дня. Хронологія університету сягає середини 1800-х років, коли активіст та професор із штату Іллінойс Джонатан Болдуін Тернер започаткував рух за надання вищої освіти для всіх в країні, які прагнули вчитися. Цей рух значною мірою підтримали фермери та промислові працівники, які тоді становили понад 85 відсотків населення Іллінойсу.

У 1862 році президент Авраам Лінкольн підписав закон про коледж Моррілла Ленд-Гранта, який дарував громадські землі для створення коледжів на "благо сільського господарства та механічного мистецтва". Тридцять сім установ, що займаються наданням земельних ділянок, присвячених цій меті, були створені в березні 1868 року завдяки закону Моррілла 1862 року, включаючи Університет Іллінойсу (спочатку Іллінойський індустріальний університет).

Місцезнаходження університету в місті Урбана-Шампейн має одні з найбагатших ґрунтів у світі. Це було цілком благом, коли Законом про люки 1887 року було створено Сільськогосподарську дослідну станцію, що призвело до нового фокусу досліджень. Пізніше, в 1914 р., Знання, отримані в результаті досліджень коледжів та інших університетських зусиль, стали доступними для громадян кожної держави завдяки Закону Сміта-Левера, який створив систему кооперативних розширень. Донині працює Університет Іллінойсу, пропонуючи освітні програми та матеріали для жителів усіх 102 округів Іллінойсу.

Сьогодні Коледж ACES розширив свій кругозір, щоб викладати та досліджувати не лише сільське господарство, а численні галузі навчання, які можуть покращити життя у всьому світі. Щоб бути в курсі наших останніх заходів, перегляньте наш розділ новин та підпишіться на нашу розсилку.

Розташування

  • Champaign

    4Q2F+Q4 Champaign, Illinois, Estados Unidos, , Champaign

    Запитання