Keystone logo
Tusculum University

Tusculum University

Tusculum University

Введення

Піонери - це шукачі пригод та першовідкривачі - ми наводимо приклад. Піонери проробляють Pathways через нові кордони. Піонери сміливі, витривалі та винахідливі. Ми піонери.

У Тускулумі вам буде запропоновано впроваджувати інновації, брати участь, експериментувати та наполегливо виявляти власні цілі. На своєму шляху вас заохочуватимуть, надаватимуть вам сили, підтримуватимуть і надихатимуть вас. Це піонерський шлях.

Спираючись на багату пресвітеріанську спадщину та новаторський дух, Tusculum University забезпечує активну та досвідчену освіту в турботливому християнському середовищі, щоб надихнути на участь громадян, збагатити особисте життя та забезпечити професійних фахівців.

Tusculum University прагне прищепити своїм випускникам відчуття світу, в якому вони живуть, та розвинути навички прийняття обґрунтованих рішень, заснованих на загальному блазі. Коротше кажучи, Тускулум хоче аспірантів, які не тільки добре роблять, але й роблять добро.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Tusculum

    Shiloh Road,60, 37745, Tusculum

    Запитання