Turiba University

Turiba University

Turiba University

Введення

Ласкаво просимо до найбільшого приватного університету в країнах Балтії!

Turiba University є одним із провідних приватних вищих навчальних закладів Латвії зі стабільними традиціями та чітким баченням спільного європейського освітнього простору. Заснована в 1993 році, Turiba пишається більш ніж 3500 студентами, 15 000 випускниками, сучасними лекційними аудиторіями, бібліотекою, студентським містечком - гуртожитком і великим спортивним залом.

Turiba University пропонує навчання у сферах бізнесу, туризму, комунікацій та ІТ . Turiba University також пропонує широкий спектр можливостей для отримання знань і досвіду за кордоном - програми ERASMUS, подвійні дипломи та двосторонні програми обміну.

Університет є міжнародно орієнтованим; є близько 1000 іноземних студентів з 45 країн і багато міжнародних лекторів і запрошених доповідачів. Ми пропонуємо мультикультурне та дружнє середовище для будь-якої культури та будь-якої особи.

Туріба має 3 факультети та 1 навчальний відділ:

 • Ділове адміністрування (бізнес, логістика та комунікації)
 • Міжнародний туризм
 • Комп'ютерні системи
 • Закон

Чому варто вибрати навчання в Turiba University ?

 • Високоякісне та всесвітньо визнане навчання в провідному приватному університеті країн Балтії
 • Можливості стипендій, ERASMUS та програми подвійних дипломів
 • Практично-орієнтоване навчання та можливість стажування
 • Навчання в мультикультурному та дружньому середовищі
 • Міжнародна акредитація та всесвітньо визнані ступені
 • Сучасний кампус, комфортне навчання та проживання
 • Безпечне та захищене середовище
 • Персональний підхід до кожного студента від професорів та співробітників
 • Навчання в Ризі, найбільшому місті Балтії, яке є економічним і культурним центром Балтії

Практичні заняття

Turiba є практично-орієнтованим університетом, тому що практичні заняття становлять 60% часу, витраченого на навчання, тоді як теорія становить 40%. Викладачі – професіонали галузі з великим досвідом, який, крім теорії, дає розуміння світу конкретної галузі. Ви проходите стажування та отримуєте досвід роботи під час навчання щороку навесні та влітку. Ви можете обрати компанію для стажування в Латвії чи за кордоном. Студенти також можуть отримати стипендії ERASMUS, якщо вони беруть участь у стажуванні за кордоном.

Можливості працевлаштування

Turiba University отримав визнання роботодавців і входить до числа найбільш визнаних університетів . 99,61% випускників працевлаштовані — це найвищий рівень працевлаштування серед латвійських університетів; Крім того, більше 80% студентів університету працюють під час навчання.

Наші випускники працюють, а студенти стажуються у відомих національних і міжнародних компаніях і організаціях . Факультет туризму співпрацює, а випускники працюють в Booking.com, Radisson Hotels, Accor Group Hotels, Kempinski Hotels. Студенти сфери ІТ працюють у таких відомих ІТ та технологічних компаніях, як Accenture, Tieto Latvia, Visma Enterprise та Envirotech. Випускники відділу комунікацій працюють у найбільш значущих культурних організаціях Латвії, а також як спеціалісти з державних і урядових комунікацій, а також PR та менеджери з комунікацій у великих національних і міжнародних компаніях. Випускники бізнес-програми працюють як генеральні директори в різних компаніях національного рівня (наприклад, Ризький міжнародний аеропорт, TET, Sakret та багато інших), а також ведуть власний бізнес.

Акредитація

Туристичні програми отримали престижну акредитацію TedQual від UNWTO (Всесвітньої туристичної організації ООН). Turiba University є єдиним університетом у країнах Балтії та Північної Європи, який має цю престижну акредитацію.

Розташування

 • Riga

  Graudu street 68

Запитання