Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Введення

Бачення сучасного суспільства – інноваційне, підприємницьке, технологічно просунуте та відкрите до світу, і це те, на що претендує Талліннський технологічний університет (TalTech) через міжнародні дослідження та дослідження високого рівня.

У TalTech ви можете відчути майбутнє, не потрапляючи в машину часу. Тут освіта зустрічається з усім цифровим!

Тут ми створюємо реальні речі і розвиваємо їх на місці з нуля. Представлені проекти охоплюють безпілотні транспортні засоби, студентські супутники, e-Pavemen t (дорожнє покриття, яке виробляє сонячну електроенергію), штучний інтелект для створення персональних маршрутів для туристів та багато іншого. Ми пропонуємо можливість навчатися в сучасному цифровому кампусі, де багато найновіших технологій тестуються та впроваджуються щодня. Одна з наших останніх ініціатив — TalTechDigital — пов’язує цифровізацію з освітою, роблячи TalTech найінноваційнішим кампусом у країні.

Сучасні навчальні програми

Навчальні програми та навчальне середовище TalTech постійно розвиваються. Досвідчені професіонали як з приватного, так і з державного секторів залучаються та консультуються для створення навчальних програм, які б відповідали останнім потребам ринку праці . Кілька лабораторій університету нещодавно були оновлені, і все більше навчання здійснюється через електронні канали. Інженерія та ІТ йдуть рука об руку в TalTech, що відображено в наших сучасних навчальних програмах, які тісно поєднують ці дві галузі. Протягом багатьох років інженери TalTech розробили розумні та стійкі рішення для багатьох актуальних проблем в Естонії.

Наші програми забезпечують високоякісну освіту , поєднуючи поглиблене навчання та творчі лабораторії . Таким чином, ви отримаєте найкращий практичний досвід для вашої освіти та вашої кар'єри. Ви можете знайти відповідну програму для своєї кар'єри з міжнародно визнаними програмами в:

 • Школа інформаційних технологій
 • Школа бізнесу та управління
 • Інженерна школа
 • Школа науки

Об’єднує студентів, науковців та підприємців

У TalTech ми цінуємо співпрацю з підприємствами та бізнесом. Для багатьох компаній, а також державних органів ми часто є першим контактним пунктом для пошуку рішень для різноманітних організаційних питань і питань розробки продукту. Наш інноваційно-діловий центр Mektory об’єднує дослідників, студентів та підприємців, пропонуючи молодим людям натхнення, знання та ресурси для створення та розвитку студентських стартапів та інших інноваційних бізнес-ідей.

TalTech є лідером академічної думки, а також флагманом естонської техніки та технологій . Сміливість змінюватися, бажання розвиватися та бажання вести дискусії, що базуються на знаннях, роблять TalTech мозковим центром наукових дискусій.

Ми вважаємо, що високий рівень досліджень і академічних досліджень, а також академічна свобода є надзвичайно важливими. Таким чином, TalTech є першим університетом в Естонії, який пропонує модель академічної кар'єри на основі терміну перебування.

Рейтинги

Заснований у 1918 році, TalTech входить до 3% найкращих університетів світу (QS World University Rankings). Це єдиний технологічний університет в Естонії, який вміщує близько 10 000 студентів, з яких 14% є іноземними студентами з понад 100 різних країн.

Прийом

Початок і терміни прийому

 • 1 лютого 2023 року – відкриття прийому
 • 1 квітня 2023 року – Кінцевий термін подачі заявок для громадян, які не є громадянами ЄС
 • 1 травня 2023 року – Кінцевий термін подачі заявок для громадян країн-членів ОЕСР, Грузії, України та країн-кандидатів, які не є членами ЄС, які проживають в Естонії на законних підставах.
 • 1 червня 2023 року – Кінцевий термін подання заявок для громадян з країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії
 • 1 серпня 2023 року – кінцевий термін подачі заявок для громадян Фінляндії, Латвії та Литви, які подають заявки на програми Школи бізнесу та управління

Особливості кампусу

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Tallinn

   Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

  Запитання