Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Введення

Технічний університет Мюнхен Азії (також відомий як TUM Asia ) розпочав свою діяльність у Сінгапурі в 2002 році як філіал кампуса Технічного університету Мюнхена (TUM). TUM було запропоновано створити кампус у Сінгапурі в рамках проекту "Global Schoolhouse Initiative", спрямованого на розвиток Сінгапуру в центрі навчальних закладів світового рівня - надання різноманітних високоякісних освітніх послуг для сингапурців та регіон

Landscape of the Singapore financial district

Партнерство з найкращими університетами Азії

Завдяки своїй принципової співпраці з двома провідними університетами Сінгапуру, TUM започаткувала глобалізацію німецьких університетів за участю TUM Asia спільно з Національним університетом Сінгапуру (NUS) та Nanyang Technological University (NTU), яка запропонувала програми післядипломної освіти. В даний час компанія TUM Asia пропонує спільну магістратуру TUM-NUS з промислової хімії та спільну магістратуру TUM-NTU з інтегрованого схему та магістра в галузі зеленої електроніки. TUM Asia собі, TUM Asia пропонує два ступеня магістратури TUM: залізничний, транспортний і логістичний та аерокосмічну інженерію та два ступені бакалавра TUM у співпраці з Сінгапурським технологічним інститутом (SIT).

Чому TUM Asia в TUM Asia в Сінгапурі?

5 причин, щоб заробити свій диплом з TUM Asia

1- ДОСЛІДЖЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ № 1 НІМЕЧЧИНИ В АЗІЇ

У 2011 році Академічний рейтинг всесвітніх університетів (також відомий як Шанхайський рейтинг), TUM був поміщений як університет № 1 в Німеччині та 54-м Всесвітнім університетом відповідно до світового рейтингу QS в 2011 році. З тих пір ТУМ продовжує бути Впродовж 3-х років поспіль університет №1 Німеччини став серед інших престижних та міжнародно визнаних університетів, таких як Гарвардський університет, Токійський університет та Національний університет Сінгапуру. Окрім того, що університет № 1 Німеччини, TUM користується багатьма іншими нагородами, такими як бути єдиним німецьким університетом, який нагороджує нагородою "Університет майстерності" протягом 6 років поспіль (2006 - 2012 рр.) Та отримав четверте місце у рейтингу серед усіх технічних університетів Європа.

Німеччина відома як Land of Ideas, а термін "German Engineering" пов'язаний з якістю, досконалістю та технічною величчю. Поєднуючи це з контекстом Азії - Китай та Індія вже складають одну третину споживачів у світі - і широке поширення технологій серед азіатських споживачів, наші програми в галузі ступенів пропонують студентам конкурентну перевагу в розумінні ринкових тенденцій.

Ця подвійна перспектива також дозволить студентам об'єднати найкращі практики на двох континентах, щоб виробити нові рішення для постійно розвивається глобального ландшафту. У Німеччині та Сінгапурі існує багато подібностей у найвищій інфраструктурі, таких як транспортні системи світового класу, нагороджені аеропорти та авіакомпанії, потужний індустріальний ландшафт підтримки та відмінні академічні установи.

2 - НАЙКРАЩІ ЛЕКЦІЇ, ЯКІ СВІТ НАДАЄТЬСЯ

5000 паперів

3 СИСТЕМА СИЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

У TUM Asia ми віримо в оснащення наших студентів практичною освітою, поєднуючи теорію з галузевою програмою. Як університет №1 Німеччини ми маємо міцні зв'язки з значними партнерами в галузі, такими як BASF, Clariant, Infineon, Lantiq, Rohde

4- ПІДХІД ДО ПРАКТИКИ

Ісаак Ньютон заснував Закон тяжіння після того, як побачив, як яблуко падає з дерева. На TUM Asia ми вважаємо, що навчання тісно пов'язане з практичним підходом. На всіх наших курсах студенти проходять дипломну роботу разом із стажуванням. Це служить для проспекту для студентів, щоб перевірити свої теоретичні знання, а також надихнути їх на те, що вони навчилися та інновації в майбутньому. Студенти продовжують займатися науково-дослідницькою кар'єрою, а зовсім недавно, створення TUM Create (за NTU

5- сила в різноманітті

Як сказав Томас Фрідман, "Світ є плоским". Глобалізація - це неминуча сила, яка тут залишається, і в TUM Asia ми з гордістю можемо похвалитися різноманітним зарахуванням студентів, які приїхали з більш ніж 28 країн. Це означає, що ми сприяємо активному навчанню середовища, де студент навчається за межами підручника, а також через життя своїх колег. Ідеї ​​синтезуються в різних економічних реаліях, а студенти навчаються бачити з декількох переваг, створюючи здатність вирішувати проблеми творчими способами.

84672_rsz_sl1_9616.jpg

Розташування

  • Singapore

    TUM Asia 510 Dover Road #05-01 SIT@SP Building, 139660, Singapore

    Запитання