Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Введення

Студенти TUIASI мають доступ до першокласних технічних досліджень, оскільки університет є одним з кращих у країні та Східній Європі. Вас чекають великі професори, відповідні курси та нові лабораторії.

Технічний університет ім. Георге Асачі має найвищу традицію в інженерній освіті в Румунії. З моменту свого заснування TUIASI надає пріоритет науковим дослідженням, міждисциплінарному підходу, інноваціям, навчанню і, протягом останніх двох десятиліть, інтернаціоналізації. Наша головна мета - розробка «технологій для людей навколо нас» завжди була в центрі досліджень, викладання та передачі технологій TUIASI . Ця мета змусила нас постійно будувати і розвивати університет. В даний час вона нараховує близько 13 000 студентів, 23 центрів досліджень і досконалості, 8 дослідницьких груп і акредитованих дослідницьких лабораторій. TUIASI підписала більше 303 угод Еразмус з 25 країнами, тому ви зустрінете людей з усього світу. І чи знаєте ви, що бібліотека університету є однією з найкрасивіших бібліотек у світі, яка конкурує з бібліотеками Trinity College у Дубліні та Національною бібліотекою Франції?

Університет зосереджений на освітніх потребах студентів, постійно вдосконалюючи свої засоби та навчальні програми, щоб відповідати постійно змінюваним вимогам у сфері праці. TUIASI має міцні зв'язки з національними та міжнародними компаніями, великі компанії, такі як Microsoft, Delphi, Continental, Amazon та багато інших були студентами технічного університету, а випускники часто опинялися як стажери або співробітники.

Факультети

 • Факультет автоматичного управління та обчислювальної техніки
 • "Кристофор Сімінеску" Факультет хімічної інженерії та охорони навколишнього середовища
 • Факультет будівельних послуг
 • Факультет машинобудування та промислового управління
 • Факультет електроніки, телекомунікацій та інформаційних технологій
 • Факультет електротехніки
 • Факультет гідротехніки, геодезії та інженерії навколишнього середовища
 • Факультет механіки
 • Факультет матеріалознавства та техніки
 • ”Кантакузино Г.М.” Архітектурний факультет
 • Факультет промислового дизайну та управління бізнесом

Ядро TUIASI - його спільнота

Університет є дуже тісною спільнотою. Студенти, адміністративний персонал і вчителі регулярно зустрічаються і спільно працюють над спільними проектами - будівництвом гоночних автомобілів або перезапуском румунської марки автомобілів - ARO -, будівництво цікавих і веселих структур, таких як зразки з спагетті або ялинки складається з різних 3D-форм, а також об'єднує сили, щоб конкурувати в міжнародних математичних і інженерних завданнях, повертаючись додому кожен рік із золотими, бронзовими і срібними медалями.

Ця співпраця поширюється на кампус - проводяться щотижневі зустрічі зі студентами, які живуть на території кампусу, з метою поліпшення їхнього способу життя та проживання. На запит студентів побудовано дві нові лекційні зали, обладнані швидким доступом до Інтернету та відкриті пізно ввечері, а також дві цілодобові станції прання. Протягом останніх років персонал кампусу працював над інтелектуальними системами паркування велосипедів і пожвавив зелені зони в і навколо кампусу.

У TUIASI - BEST, AIESEC і по одному на кожному з 11 факультетів - 13 студентських асоціацій, які займаються пропагандою прав студентів, позакласним та неформальним навчанням, і, звичайно, весело. Ці організації часто проводять різноманітні культурні та професійні заходи, такі як майстерні, шоу, поїздки та спортивні змагання.

Засоби

Ми постійно прагнемо побудувати дружню, комфортну та безпечну атмосферу, тому студенти TUIASI мають у своєму розпорядженні широкий спектр послуг за відмінними стандартами. На території кампусу, який є одним з найбільших університетських містечок в Румунії, ви знайдете сучасні зали для відпочинку, нову їдальню за доступними цінами, консультаційний центр, де студенти можуть насолоджуватися новим досвідом через особистісний розвиток, професійні та добровільні програми, розроблені Університет, спортивні споруди зі спеціальними тарифами для студентів та безкоштовні послуги пральні для студентів TUIASI .

Бібліотека

Бібліотека TUIASI створена як довідково-дослідна технічна бібліотека, має центральну бібліотеку та шість філій. Вона визнана однією з найкрасивіших у світі та інтегрує нові технології в традиційне навчання та дослідження.

Бібліотека має близько мільйона томів, архівованих відповідно до міжнародних методів каталогізації та індексації, і підтримує викладання та дослідження в широкому спектрі дисциплін з інженерії та технології, науки, економіки та права.

Проживання та кафе

Як і більшість румунських студентів, які приїжджають з різних регіонів країни, і багато іноземних студентів, ви можете жити на території кампусу. Університетське житло - це 21 гуртожиток у студентському містечку «Тудор Владимиреску» з 8000 місцями. Також є нова і сучасна їдальня, де можна з'їсти смачну їжу за низькими цінами.

Охорона здоров'я

Служба охорони здоров'я студентів (Policlinica Studenţească) пропонує повний спектр медичних послуг для студентів і розташована на території кампусу. Всі іноземні студенти мають доступ до безкоштовних консультацій з лікарями та лікарняним лікуванням.

Місто, кампус і студентське життя

Ви будете навчатися в Яшті, серці Молдови і одному з найжвавіших, найефективніших міст Румунії. Дивовижні місця, смачна місцева їжа та чудова нічна життя, в яку ви миттєво закохаєтеся. Ви будете жити в «Тудорі Владимиреску», 8000 студентських містечках, що як маленьке місто в місті. На території кампусу є все необхідне: їдальня з чудовою і неймовірно дешевою їжею, сучасний тренажерний зал, ігрові поля, кафе, бари, клуби. Гуртожитки знаходяться за декілька хвилин ходьби від торгового центру Iulius Mall (магазинів, ресторанів, 3D-кінотеатру тощо) і найновішого ділового і торгового центру міста Палас.

До речі, чи знаєте ви, що Румунія має кращу швидкість Інтернету в Європі? Він посідає перше місце на континенті і десяте місце у світі. Залишайтеся на зв'язку з друзями та сім'єю та ніколи не пропускайте повідомлення на Facebook, зображення Instagram або твіт, коли ви перебуваєте в університетському містечку.

Дозвілля та спорт

Життя студента TUIASI не стосується роботи, курсів і досліджень. Ми пропагуємо досвід здорового способу життя за допомогою спортивних і розважальних закладів, забезпечуючи два сучасні і повністю обладнані зали тренажерного залу, шість ігрових полів, фітнес-і аеробний центр, а також місце, де можна пограти у футбол, волейбол і баскетбол.

Розташування

 • Iași

  Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67, 700050, Iași

  Запитання