Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Введення

66141_students2.jpg

про

Програми магістратури Вищої школи мистецтв і наук Університету Тафтса поєднують атмосферу гуманітарного коледжу з найсучаснішими технологічними ресурсами дослідницької установи. Дослідники світового класу, особисте наставництво, спільні лабораторні засоби та галузеві партнерства озброюють студентів Tufts навичками, щоб досягти успіху в обраних ними спеціальностях і продовжувати свою кар’єру з пристрастю та відданістю.

Вища школа мистецтв і наук використовує всі ресурси Університету Тафтса — яскравого дослідницького закладу з високою інтелектуальною культурою. Ми пропонуємо більше 22 докторських програм і 30 магістерських програм – від історії мистецтва до фізики – і можливості навчати та наставляти деяких із найталановитіших студентів у країні. Наші викладачі віддані вашому успіху та пропонують повну професійну підготовку. Завдяки курсовій роботі, наставництву, публікації, польовій роботі та незалежним дослідженням наші аспіранти починають свою кар’єру в позиції, щоб застосувати те, що вони навчилися.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

Запитання