Keystone logo
Trier University

Trier University

Trier University

Введення

Про нас

Trier University був заснований у 1473 р. і знову відкритий у 1970 р. як сучасний університетський університет. Побудований на високому плато з видом на річку Мозель і оточений соковитою зеленою природою, він вважається одним з найкрасивіших кампусів Німеччини. Будинки факультету та відомства з'єднані мостами та згруповані навколо Форуму та Центральної бібліотеки.

Trier University має велику увагу до гуманітарних, соціальних та економічних наук, але також неухильно зміцнює свої програми екологічних наук. Є шість факультетів, які разом охоплюють понад 30 предметних областей. Багато дослідницьких проектів мають міждисциплінарний характер і вбудовані у глобальні мережі.

Маючи приблизно 1200 співробітників та 13 000 студентів (у тому числі понад 11% іноземних студентів), Trier University охоплює контраст: молодий, але вірний традиціям; міжнародно орієнтовані та регіонально вкорінені; на географічному краю Німеччини, але в самому центрі Європи.

  • 13 000 Загальна кількість студентів
  • 11 Відсоток іноземних студентів

Розташування університету

Трір розташований у західній частині федеральної землі Рейнланд-Пфальц у долині Мозеля. Будучи найстарішим містом Німеччини, заснованим понад 2000 років тому, Трір став містом -резиденцією римських імператорів, побачив підйом і падіння Наполеона Бонапарта і був батьківщиною філософа Карла Маркса. Завдяки своїм історичним пам’яткам, Порті Нігра, Трірському собору та іншим значним пам’яткам архітектури, найстаріше місто Німеччини є об’єктом Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Сьогодні Трір - це все, що завгодно, але не старий, міський пейзаж - це поєднання історії та сучасного способу життя, не в останню чергу характеризується яскравим студентським життям. З барами, кафе та барвистим асортиментом культурних пропозицій та фестивалів Трір є туристичною визначною пам’яткою з міжнародною привабливістю і прекрасним місцем для проживання 110 000 жителів міста. Спорт та активний відпочинок широко поширені завдяки приголомшливій красі навколишніх річок, заповідників та національних парків, а також завдяки численним спортивним клубам та тренажерним залам.

Хоча Трір знаходиться далеко на заході Німеччини, він знаходиться в безпосередній близькості від Франції, Бельгії та Люксембургу і тому зовсім не віддалений. У регіоні є п'ять міжнародних аеропортів та високочастотні сполучення через поїзди та автобуси. Trier University і сім інших університетів з чотирикутної точки є Університетом Великого Регіону, що дозволяє студентам відвідувати курси за кордоном з гарантованим прийняттям.

Великі підприємства та багато середніх підприємств, фінансові центри Люксембургу та Франкфурта, а також декілька установ ЄС характеризують економіку регіону, усі вони пов’язані з Trier University .

Розташування

  • Trier

    Universitätsring,15, 54296, Trier

Запитання