Keystone logo
Trent University Магістр в галузі аналізу великих даних: прикладне моделювання та кількісні методи
Trent University

Магістр в галузі аналізу великих даних: прикладне моделювання та кількісні методи

Peterborough, Канада

16 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

CAD 21 077 / per year *

На кампусі

* Загальна загальна середня вартість навчання за навчальний рік складає $ 9,626 - $ 9,980 (внутрішні) та $ 20,166 (міжнародні)

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд

Потрапляйте в швидко зростаючу область даних науки.

Трент є одним з перших в Канаді університетів, які працюють над заповненням тренувань для фахівців з інформатики. Ви будете унікально готові за допомогою інструментів і технік, які вам потрібні для роботи та аналізу сьогоднішніх все більш складних наборів даних у всіх галузях науки, а також ділового світу. Ця професійна програма може бути завершена через 16 місяців і підкреслює практичні навички візуалізації, виявлення даних, хмарних підходів та навичок паралельного програмування. Підготуватися до кар'єри, у тому числі начальника відділу даних, наукового співробітника, архітектора рішень даних, керівника бізнесу та бізнес-аналітика.

Програма

Існує три головні цілі програми:

 • Викладання фундаментальних та загальних методів аналітичного моделювання, необхідних для дослідження у великій кількості кількісних полів.
 • Взаємне запліднення, яке полягає в обміні думками з дослідниками інших дисциплін та розвитком комунікативних навичок, необхідних для цього.
 • Достатня підготовка студента до його обраної дисципліни, включаючи курсові роботи та дисертацію, щоб дозволити просування до дисциплінарного ступеня доктора філософії; програма в іншому навчальному закладі.

Для дисертаційного потоку студенти беруть участь як у дисертаційному дослідженні, так і в курсових роботах у своїй "домашній" дисципліні та в міждисциплінарному дослідженні. Вони проводять курсове навчання в основи та методи кількісного моделювання та беруть участь у міждисциплінарному семінарі. У цьому семінарі студент обговорює, таким чином, зрозумілим для аудиторії, модельовану систему, розроблену модель та засоби перевірки моделі; тут акцент робиться на сам процес моделювання, а не на актуальність результатів до дисципліни дослідження. Завдяки цьому семінару студенти розвивають навички, необхідні для спілкування з дослідниками за межами власної дисципліни, і розробляють перспективи щодо своїх та інших дисциплін, недоступних в рамках єдиного дисциплінарного контексту.

Досвід

Міждисциплінарні межі, коли ви вивчаєте і застосовуєте методи моделювання для своїх досліджень

Дипломна робота: Заробіть магістра або магістра. в теорії моделювання та застосування методів в природознавстві або суспільних науках. Міждисциплінарне співробітництво є основою цієї програми, оскільки студенти з фахом у галузі економіки та інформатики зустрічаються разом з тими, хто працює з математикою та психологією, а також за її межами. Коли ви закінчите свої курсові роботи та проводите свої дослідження, ви будете поділитися ідеями з однокласниками з безлічі дисциплін. Занурившись у цю багатопрофільну середу, ви розробите нові перспективи, які позитивно вплинуть на майбутнє.

 • Співпрацюйте з індивідуальними, міждисциплінарними дослідженнями з професорсько-викладацькими складами у широкому спектрі дисциплін.
 • Виберіть з біології, ділового адміністрування, хімії, комп'ютерних наук, економіки, географії, гуманітарних наук, математики, філософії, фізики
 • Створіть надійну основу навичок моделювання, яка дозволить вам перейти до Ph.D. програма у вашій дисципліні.

Два варіанти на основі курсу:

 • Аналіз великих даних
 • Фінансова аналітика

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр з бізнес-аналітики (NUS MSBA)
  • Singapore, Сінгапур
 • Майстер ділової аналітики (MANA)
  • New Orleans, США
 • MSc in Big Data and Business Analytics
  • Paris, Франція
  • Berlin, Німеччина