Keystone logo
Trent University Магістр фінансової аналітики: прикладне моделювання та кількісні методи
Trent University

Магістр фінансової аналітики: прикладне моделювання та кількісні методи

Peterborough, Канада

12 Months

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

CAD 21 077 / per year *

На кампусі

* Загальна загальна середня вартість навчання за навчальний рік складає $ 9,626 - $ 9,980 (внутрішні) та $ 20,166 (міжнародні)

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд

Зосередьтеся на теоріях та техніці фінансового аналізу, коли готуєтеся до кар'єри в аналізі справедливості, фінансовому прогнозуванні, інвестиційному банку, комерційному банку, корпоративному плануванні, управлінні портфелем, управлінню пенсійними фондами та іншим можливостям у фінансовому секторі. Ця професійна програма може бути завершена всього лише 12 місяців і передбачає поглиблене вивчення математичного фінансування, портфоліо та управління ризиками, лінійне програмування, фінансова економетрія, чисельні методи та фінансовий менеджмент.

Програма

Існує три головні цілі програми:

 1. Викладання фундаментальних та загальних методів аналітичного моделювання, необхідних для дослідження у великій кількості кількісних полів.

 1. Взаємне запліднення, яке полягає в обміні думками з дослідниками інших дисциплін та розвитком комунікативних навичок, необхідних для цього.

 1. Достатня підготовка студента до його обраної дисципліни, включаючи курсові роботи та дисертацію, щоб дозволити просування до дисциплінарного ступеня доктора філософії; програма в іншому навчальному закладі.

Для дисертаційного потоку студенти беруть участь як у дисертаційному дослідженні, так і в курсових роботах у своїй "домашній" дисципліні та в міждисциплінарному дослідженні. Вони проводять курсове навчання в основи та методи кількісного моделювання та беруть участь у міждисциплінарному семінарі. У цьому семінарі студент обговорює, таким чином, зрозумілим для аудиторії, модельовану систему, розроблену модель та засоби перевірки моделі; тут акцент робиться на сам процес моделювання, а не на актуальність результатів до дисципліни дослідження. Завдяки цьому семінару студенти розвивають навички, необхідні для спілкування з дослідниками за межами власної дисципліни, і розробляють перспективи щодо своїх та інших дисциплін, недоступних в рамках єдиного дисциплінарного контексту.

Досвід

Міждисциплінарні межі, коли ви вивчаєте і застосовуєте методи моделювання для своїх досліджень

Дипломна робота: Заробіть магістра або магістра. в теорії моделювання та застосування методів в природознавстві або суспільних науках. Міждисциплінарне співробітництво є основою цієї програми, оскільки студенти з фахом у галузі економіки та інформатики зустрічаються разом з тими, хто працює з математикою та психологією, а також за її межами. Коли ви закінчите свої курсові роботи та проводите свої дослідження, ви будете поділитися ідеями з однокласниками з безлічі дисциплін. Занурившись у цю багатопрофільну середу, ви розробите нові перспективи, які позитивно вплинуть на майбутнє.

 • Співпрацюйте з індивідуальними, міждисциплінарними дослідженнями з професорсько-викладацькими складами у широкому спектрі дисциплін.

 • Виберіть з біології, ділового адміністрування, хімії, комп'ютерних наук, економіки, географії, гуманітарних наук, математики, філософії, фізики

 • Створіть надійну основу навичок моделювання, яка дозволить вам перейти до Ph.D. програма у вашій дисципліні.

Два варіанти на основі курсу:

 • Аналіз великих даних

 • Фінансова аналітика

Дослідіть посібник AMOD

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MSc Fintech, аналіз ризиків та інвестицій
  • Brighton, Великобританія
 • Майстер фінансового аналізу
  • Sydney, Австралія
  • Moore Park, Австралія
  • + 2 Більше
 • Економічна політика та аналіз MSc
  • London, Великобританія