© The University of Fredericton
Trebas Institute Quebec Inc

Trebas Institute Quebec Inc

Trebas Institute Quebec Inc

Введення

Опис

З різноманітністю, досконалістю та інноваціями в нашому центрі, Trebas Institute Quebec Inc допоміг понад 3000 випускникам досягти своїх цілей у сфері кіно, аудіо, розваг, бізнесу та технологій.

Завдяки невеликим класам, які викладають експертні викладачі, високоякісним програмам і чудовим приміщенням, ви залишите Trebas Institute Quebec Inc з найсучаснішими навичками та знаннями, що дозволить вам працювати з деякими з найбільших імен у галузі, включаючи Ubisoft, Virgin EMI Canada та Universal Music Group.

142090_pexels-photo-3062541.jpeg

Що робить нас різними?

Місцезнаходження

Trebas Institute Quebec Inc має сучасне обладнання в Монреалі та Торонто, двох найбільш космополітичних містах Канади. Монреаль є домом для багатьох виробничих компаній, музеїв і художніх галерей і навіть був визнаний найкращим студентським містом у світі за версією QS Best Student Cities у 2017 році. Торонто також має багато культурних точок, які ви можете дослідити, і є діловою столицею Канади. це означає, що вас оточуватимуть деякі з найбільших роботодавців у світі.

Ви матимете можливість залишитися в Канаді після закінчення навчання, подавши заявку на дозвіл на післядипломну роботу, який може бути дійсним до трьох років.

Наші програми

Ми прагнемо пропонувати галузеві програми в галузі аудіо, кіно, музики, бізнесу, технологій та управління подіями / розвагами, котрі викладаються в невеликих класах. Наші співвідношення студентів до викладачів становлять 25: 1 на теоретичних заняттях та 3-12: 1 на практичних заняттях, що дозволяє отримати індивідуальну освіту та підтримку, необхідну для досягнення успіху у вибраній програмі.

Крім того, Trebas Institute Quebec Inc має акредитацію Міністерства вищих правових справ (Квебек), що означає, що ви отримаєте високоякісну освіту, яка надасть вам доступ до низки можливостей працевлаштування. Наші дворічні програми ACS, які викладаються в Монреалі, також акредитовані Ministère de l'Enseignement supérieur (Québec).

Наші кампуси

В обох кампусах ви матимете доступ до найсучасніших зручностей, включаючи студії, лабораторії виходу та аудіо- та кінофільми. Ви також зможете користуватися нашими добре обладнаними класами та студентською кімнатою.

Доступ до мережі спеціалістів галузі

Програми в Trebas Institute Quebec Inc викладають цілий ряд професіоналів з великим досвідом у своїх сферах. Ми також маємо зв’язки з мережею галузевих експертів, багатьох із яких ви можете зустріти на заходах, зокрема на Canadian Music Week, програмі студентського стажування Каннського кінофестивалю та Gala-ADISQ. Ви також матимете можливість пройти стажування, щоб допомогти вам підготуватися до майбутньої кар’єри.

Кар'єрні послуги

Trebas Institute Quebec Inc пропонує професійну орієнтацію протягом усього життя за підтримки нашого Центру розвитку кар’єри. Ми прагнемо допомогти студентам у переході від вищої освіти до робочої сили.

Наш центр розвитку кар’єри пропонує:

 • Інтерв'ювання навичок
 • Резюме та супровідні листи
 • Семінари (в групових умовах або один на один)
 • Методи пошуку роботи
 • Особистий брендинг у соціальних мережах / LinkedIn
 • Кар'єрне дослідження
 • Професійні консультації
 • Можливості створення мережі та волонтерства

Наші студенти

Trebas Institute Quebec Inc є навчальним закладом, орієнтованим на студента, який прагне випускати найкращих випускників. Наша студентська когорта походить із понад 40 різних країн, що означає, що наш кампус є мультикультурним, і студенти отримують збагачений досвід навчання.

Випускники, яких ми випускаємо, є свідченням якості наших програм. Серед наших випускників - співак і гітарист "Мегадет" Дейв Мустейн, музичний продюсер, який отримав премію "Греммі" Майк Пірсанте та музичний продюсер Джеремі Хардінг.

Крім того, 79,5% наших студентів забезпечують роботу протягом перших шести місяців після закінчення навчання.

Споживання

Ви можете записатися на одну з наших програм у вересні, січні, квітні чи липні.

Відгуки

Хочете дізнатися більше про те, що таке навчання в Trebas Institute Quebec Inc ? Почуйте від деяких наших студентів:

Олів'є - кіно- і телепродукція

Стеффі - Менеджмент у музичному бізнесі

Дженніфер - Менеджмент у музичному бізнесі

Марі-П'єр - кіно- і телепродукція

Ендрю - Дизайн звуку та запис

Акредитація, членство та членство

В результаті партнерства та зв’язку з низкою різних організацій та асоціацій, Trebas Institute Quebec Inc здатний надавати відповідні галузевим програмам у сферах музики, кіно, бізнесу та технологій. Деякі з наших партнерів включають:

 • Клуб для сніданків
 • Уявіть собі Канаду
 • NACC (Національна асоціація професійних коледжів)
 • Міністерство навчальних коледжів та університетів Онтаріо (MTCU)
 • Міністр вищого рівня (МОН), (Квебек)
 • Сертифікований навчальний центр Штейнберга

142089_pexels-photo-1813124.jpeg

Розташування

 • Montreal

  550 Sherbrooke St West, Suite 600, H3A 1B9, Montreal

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання