Keystone logo
Tokai University

Tokai University

Tokai University

Введення

Університет TOkai - це приватний університет, створений доктором Шигейосі Мацумае в 1942 році. " TOkai " з "University of TOkai " відноситься до моря на сході Азії, а саме до Тихого океану, і символізує бажання розвивати багатий дух і широкі перспективи.

Університет TOkai складається з 7 кампусів в Саппоро, Таканаві, Йойогі, Шонані , Ісехарі , Сімідзу та Кумамото, які складаються з 19 шкіл та коледжів, що складаються з 75 кафедр, спеціальностей та програм. Його аспірантури пропонують 17 програм. Загальна кількість студентів становить приблизно 30000. Основоположний дух та завдання університету TOkai мають сприяти людському суспільству, розвивати активних талановитих людей та викликати інтерес до нашої землі та почуття відповідальності за майбутнє людства. TOkai університету TOkai обґрунтовують ці цілі, пропонуючи надійний та надійний спосіб мислення як основу для життя та культивування багатства людства.

Ядром такої освіти в університеті TOkai є "Лекція про сучасну цивілізацію". З часу свого створення Університет TOkai надав цій лекції пріоритет, виходячи з його переконання, що університет повинен не лише забезпечувати знання та технології, але також бути місцем, де культивується багатство гуманності та творчості кожного. Однією з нещодавніх ініціатив, до яких ми спрямовували свої сили, є сприяння ініційованим студентами проектам, щоб виховати здатність наших студентів застосовувати знання, отримані ними в класі, для покращення суспільства.

Проекти, які ми підтримали, варіюються від створення найшвидшого у світі сонячного автомобіля " TOkai Challenger" до волонтерської діяльності, яка сприяє відновленню після Великого східно-японського землетрусу.

Університет TOkai підтримує угоди про академічний обмін з більш ніж 120 університетами / організаціями приблизно прибл. 40 країн. Активно проводиться широкий спектр заходів з міжнародного обміну, починаючи від академічного фронту із залученням студентів, дослідників, спільних дослідницьких проектів та обміну академічними ресурсами до культурних та спортивних обмінів. У кампусі навчається близько 1130 іноземних студентів. Університет TOkai має шість офісів за кордоном (Данія, Австрія, США, Корея, Таїланд та Росія).

Розташування

 • Shibuya City

  Shibuya City, Японія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання