Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Введення

Toin University Of Yokohama включає юридичний факультет, факультет біомедичної інженерії та аспірантури обох факультетів. У 2008 р. Ми додали факультет культури та спорту щодо подальшого розвитку університету. У Тойн Гакуен університет формує другу освіту, яка доповнює освіту на початковому та середньому рівнях. Університет має глибоке коріння в місцевій громаді та може похвалитися унікальною шкільною традицією, яка ставить зростання та зрілість студентів понад усе. Щоб стати першокласною, конкурентоспроможною в усьому світі установою, ми тримаємось ідеалів, які зосереджені на соціальних вимогах 21 століття. Зосередивши значну увагу на певних цілях, ми можемо запропонувати освітні програми найвищого рівня, які переповнюються індивідуальністю, одночасно підтримуючи високу якість, що піддається вимірюванню.

Освіта на юридичному факультеті починається з основи таких правових основ, як конституційне право, цивільне право та кримінальне право. На цьому вибудовується чітке розуміння загальних особливостей та обрисів судових прецедентів, що дає студентам емпіричне розуміння соціальних функцій та ідеологічного підґрунтя закону в цілому. Юридичний факультет пропонує спеціалізовану програму, яка допомагає студентам здобути навички та кваліфікацію, необхідну для роботи в юридичній професії в юридичних офісах корпорацій або як адвокат, або в юридичних професіях, таких як судові клерки. Ми неухильно розширюємо наш спектр кар’єрних планів найвищого рівня.

Факультет біомедичної інженерії розробив практичний стиль навчання, який включає невеликі бакалаврські класи. У той же час, завдяки розширенню аспірантури, відбулося подальше злиття освіти та наукових досліджень, і студенти магістрантів були призначені в дослідницькі лабораторії. У цих програмах вони прагнуть досягти швидкого якісного вдосконалення в рамках концепції "континуум середньої та вищої школи".

Факультет культури і спортивної політики створив систему вивчення спорту та культури, яка складається з нової освітньої схеми, яка орієнтована на службовий та особистий досвід з метою підготовки майбутніх тренерів зі спорту, політиків місцевого самоврядування, а також початкових та молодших класів. шкільних інструкторів. Ми постійно включаємо наукові та технологічні теорії в свою навчальну програму, щоб прийняти цілісний та свіжий світогляд.

Ми присвячуємо себе практичній освіті, тому що віримо, що сильна інтелектуальна допитливість, прагнення до соціальної справедливості та дух дослідження звичного та неординарного, якими володіють наші студенти, є ключами до постачання того, чого не вистачає сучасному суспільству.

Розташування

  • Yokohama

    Yokohama, Японія

    Запитання