Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Введення

Послання президента

З моменту свого заснування в 1888 році Університет Тіффін успішно навчав своїх студентів для повноцінного життя та кар'єри лідера, відзначеної досконалістю.

Цілі покоління випускників Tiffin зробили свій внесок на благо своїх сімей, громад і професій. Університет Тіффін має чудову репутацію, цінні академічні програми, дбайливий і компетентний персонал і викладачів, видатних студентів і теплу та дружню атмосферу, в якій студенти завжди на першому місці.

Ми запрошуємо вас ознайомитися з програмами нашого університету та переконатися, що наша пропозиція відповідає вашим очікуванням. Якщо ви зацікавлені, ми чекаємо вас у гості до нас у нашій штаб-квартирі на вул. Transilvaniei Nr. 6, 1 поверх, Бухарест. Поговоріть з нашими студентами, викладачами та співробітниками та переконайтеся, що Тіффін є правильним місцем для завершення навчання. Ми гарантуємо, що зробимо все від нас залежне, щоб допомогти вам досягти ваших освітніх цілей.

Доктор Ліліан Шумахер
президент
Університет Тіффін

139729_pexels-photo-1438072.jpeg

Місія та цілі

По обидва боки океану місія Університету Тіффін однакова: допомагати студентам і викладачам у здобутті освіти, готуючи їх до труднощів бізнес-конкуренції.

Завдяки підзвітності та залученості програми Університету Тіффін готують людей, які можуть внести значний внесок у благополуччя сімей і громад, до яких вони належать, у розвиток своєї кар’єри, нації та суспільства в цілому.

Основна мета Університету Тіффін у Румунії через програму Executive EMBA полягає в тому, щоб внести суттєві зміни в бізнес-середовище, що призведе до реального розвитку економіки на румунському ринку.

Досконалість у всьому, що ви робите – це порада Tiffin University своїм студентам і викладачам. Єдиний реальний спосіб відповідати професійним вимогам у все більш конкурентному бізнес-середовищі.

Акредитації

Як визнання за сприяння академічній досконалості за найвищими стандартами, Університет Тіффін акредитований престижними закладами Сполучених Штатів Америки та Європи.

Департамент вищої освіти Огайо

Інтерактивні та онлайн-програми університету Тіффін дозволені Департаментом вищої освіти Огайо.

Вища навчальна комісія

Наші програми акредитовані Комісією з вищого навчання (HLC), яка є одним із шести регіональних органів з акредитації, визнаних усіма основними державними та приватними коледжами та університетами Америки.

Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм

ACBSP є провідним спеціалізованим органом з акредитації бізнес-освіти, який підтримує, відзначає та винагороджує досконалість викладання. Вони акредитують програми бізнес-освіти на рівнях асоційованого, бакалавра, магістра та доктора по всьому світу. Заклади з такою акредитацією прагнуть постійно вдосконалюватися, гарантуючи, що їхня бізнес-програма надасть студентам навички, яких шукають роботодавці.

Статус неприбуткової організації

Університет Тіффін має статус 501(c)(3), уповноважений Службою внутрішніх доходів Федерального уряду Сполучених Штатів Америки.

Розташування

  • Bucharest

    6, Transilvaniei Street, 1st Floor, , Bucharest

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання