Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Введення

Знайомтесь з нами

Three Points, Школа цифрового бізнесу, виникла в Барселоні, технологічному центрі, з метою надати інноваційне бачення у підготовці майбутніх цифрових експертів. З останніми подіями навчання технологічним навичкам перестало бути ще одним варіантом зростання, щоб стати обов’язковим для всіх тих професіоналів, які хочуть розвиватися та залишатися на гребені цифрової хвилі.

У Three Points ми розуміємо навчання цифровим навичкам як засіб підвищення конкурентоспроможності професіоналів і компаній, що призводить до стійкості бізнесу, а отже, і суспільства, де працюють професіонали та організації.

Оцифровка виходить за рамки простого знання та технологічного володіння. Досягають успіху організації, які адаптуються до нової цифрової культури: гнучкі, орієнтовані на клієнта, орієнтовані на дані організації, які прагнуть просувати зміни, експериментуючи з новими бізнес-моделями та процесами постійного вдосконалення. З цієї причини разом із розумінням технологічних досягнень і того, як вони відкривають нам нові можливості для бізнесу, ми працюємо над м’якими навичками, які найбільше потребують цифрової культури в компанії: адаптація до змін, творчість, ведення переговорів, лідерство та управління часом.

місія

Супроводжуйте людей, які сьогодні мають керувати цифровизацією компаній та організацій, поєднуючи навчання цифровим навичкам з необхідними культурними змінами, щоб підвищити рівень конкурентоспроможності суспільств, у яких вони працюють.

вид

Бути орієнтиром у адаптації до еволюції суспільства та економіки, а також у нашому прагненні об’єднати професіоналів і компанії, щоб протистояти постійним та мінливим викликам цифровізації.

Академічний партнер

Three Points, Школа цифрового бізнесу, має Політехнічний університет Каталонії (UPC) як академічного партнера, який підтримує програми школи. UPC, що базується в Барселоні, є одним із провідних політехнічних університетів Європи в галузі техніки, архітектури, науки та технологій.

Університет має 64 ступені, 68 магістрів, 46 докторських програм та 234 програми постійної підготовки, розподілених у 20 навчальних центрах. Крім того, UPC є державною дослідницькою установою з понад 50 патентами за останній рік та інвестиціями в дослідження та розробки на суму понад 61 мільйон євро.

СКП щороку атестує понад 6000 студентів і магістрантів, а також понад 500 докторів. Це один із університетів з високим рівнем працевлаштування випускників: 93% працюють і 76% знаходять роботу менше ніж за 3 місяці.

4 причини вибрати Three Points

методологія

Наша методологія повністю адаптована до вашого часу та ваших потреб, завдяки чому ми можемо поєднувати ваше академічне життя з вашим особистим та професійним життям.

Крім того, ви матимете всю необхідну підтримку під час програми, щоб ви могли розвиватися професійно та особисто.

Педагогічний колектив

Ви дізнаєтесь у провідних вчителів-практиків у своєму секторі та бізнесі, які зараз активно працюють.

Наш факультет безпосередньо контактує зі змінами, що відбуваються в секторі, а також з новими тенденціями, інструментами та функціями, які розробляються.

Заключний майстер проекту

Ви будете працювати над Остаточним магістерським проектом, який будуватиме свої приміщення на реальних потребах першокласних компаній.

Крім того, ви почнете працювати над нею з самого початку, так що зможете застосувати всі знання, які ви отримаєте, протягом програми.

Академічний партнер

Політехнічний університет Каталонії (UPC) підтримує програми трьох балів академічно.

UPC – державний заклад, який став одним із провідних політехнічних університетів Європи, з хорошими позиціями в основних міжнародних рейтингах.

Розташування

  • Spain Online

    Spain Online, Іспанія

    Запитання