The University of Virginia's College at Wise

The University of Virginia's College at Wise

The University of Virginia's College at Wise

Введення

Університет штату Вірджинія в Уайзі - це державний чотирирічний житловий коледж гуманітарних мистецтв, розташований у пишних горах Південно-Західної Вірджинії. Як установа-член COPLAC, UVA Wise має національну акредитацію і входить до національного рейтингу серед провідних державних коледжів гуманітарного мистецтва в США

Що робить UVA Wise одним із найкращих державних коледжів гуманітарних мистецтв у країні?

• Це наш мальовничий кампус. UVA Wise розміщений на просторому кампусі площею 396 акрів, який розміщений серед Аппалачських гір, де студенти можуть відчути унікальний культурний колорит, а також чудові умови на відкритому повітрі.

• Це наші шановні вчені. Пропонуючи різноманітні наукові ступені, програми допрофільної підготовки та ліцензування викладацької діяльності, наш топ-10 коледжу гуманітарних наук підтримує вражаюче співвідношення студентів та викладачів 13: 1.

• Ми прагнемо зменшити борг студентів. Вісімдесят відсотків наших студентів отримують фінансову допомогу, а 97 відсотків наших випускників зараз працюють або шукають вищу ступінь.

• Це наше процвітаюче студентське життя. Завдяки більш ніж 50 студентським організаціям, енергійним спортивним програмам NCAA та майже щоденним заходам в університетському містечку, наші студенти мають безліч можливостей долучитися, стати особистістю та відкрити свої пристрасті.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Wise

    College Avenue,1, 24293, Wise

    Запитання