© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas of the Permian Basin

The University of Texas of the Permian Basin

The University of Texas of the Permian Basin

Введення

Звідки ми прийшли, куди ми їдемо

Наше завдання

Як регіональний комплексний заклад, Пермський басейн Техаського університету обслуговує різноманітну спільноту студентів з регіону, штату та за його межами. Завдяки досконалості в галузі викладання, навчання, досліджень та державної служби, орієнтованої на студентів, Університет розвиває зацікавлених громадян та впливає на життя, просуваючи технології та суспільні інтереси Західного Техасу.

Вид на будівлю Меса 1970-х років

Історія Пермського басейну УТ

Ми почали як експеримент. У 1969 р. Техаське законодавство вирішило створити в Одесі університет "вищого рівня", тобто коледж, який приймав тільки юніорів, літніх людей та аспірантів.

Але перш ніж будівництво нової школи могло повністю розпочатися, судовий процес перервав справи. Позивач оскаржив обґрунтованість актів власності на університет. Робота зупинена.

Врешті-решт Верховний суд Техасу втрутився, вирішивши на користь університету. Бульдозери вистрілили назад, і в квітні 1972 року новий кампус UT Permian Basin розбив землю.

Трохи більше ніж через рік - 4 вересня 1973 року - університет відкрився для занять. Однак будівництво не було завершеним, тому 1112 учнів цього першого класу навчалися у тимчасових будівлях та причепах. Минуло б майже інший рік, перш ніж постійні споруди ЮТ Пермського басейну будуть завершені.

Швидкий рух уперед 18 років: Техаський законодавчий орган знову вирішив змінити траєкторію UTPB, прийнявши законопроект, який перетворив школу на чотирирічний заклад. Перший клас першокурсника - відомий в університетському містечку як піонерський першокурсник - приєднався восени 1991 року.

З нашого скромного, експериментального початку басейни УТ Пермського краю виросли майже в усіх напрямках.

Жодна школа не схожа на UT Permian Basin. Можливо, тому жодна школа не має такої історії, як наша.

Разом ми - соколи.

Розташування

  • Odessa

    East University Boulevard,4901, 79762, Odessa

    Запитання