© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas at San Antonio College of Sciences

The University of Texas at San Antonio College of Sciences

The University of Texas at San Antonio College of Sciences

Введення

За номерами

  • 4715 студентів
  • 32 ступені програми
  • 7 відділів
  • 286 факультет

Ми відзначаємо різноманітність та інклюзивність

Ми цінуємо гостинне середовище, яке заохочує різноманітні голоси. Будучи студентом коледжу наук, ви опинитесь в оточенні викладачів, співробітників та колег-студентів, які представляють широкий спектр дисциплін та досвіду. Ми прагнемо розширити освіту, включаючи вашу програму навчання, служби підтримки студентів та можливості позакласної роботи. Незалежно від того, чи мрієте Ви відвідувати медичну школу, викладати біологію в середній школі чи стати астрофізиком, ми пристосуємо Ваш досвід студентів до Ваших цілей кар’єри. Незалежно від того, хто ви, ми віддані вашому успіху.

Сьогодні ми вирішуємо проблеми завтрашнього дня

Дослідження є важливою частиною просування знань та навчання наших студентів. Студенти, які беруть участь у дослідженнях, розвивають більше навичок вирішення проблем, а також підвищують впевненість та незалежність і є більш конкурентоспроможними випускниками. Наші відділи співпрацюють з численними дослідницькими центрами та інститутами, включаючи Південно-Техаський центр з інфекційних захворювань, що працює, Інститут штучного інтелекту (ШІ), Консорціум охорони здоров’я мозку та Центр інноваційних розкриття наркотиків. Ми також є частиною Центру співпраці UTSA з питань національної безпеки, впливової екосистеми уряду та університету та галузі, орієнтованої на кібербезпеку, аналіз даних та хмарні обчислення. Завдяки експериментальному навчанню та новаторським дослідженням, наш фаховий факультет допомагає студентам використовувати свої навички, щоб змінити ситуацію. Дізнайтеся більше про наші дослідження та доступні можливості тут.

Ми вчені світового класу

Наш факультет втілює прихильність коледжу до доброчесності та загального блага. Їхні дослідження охоплюють наукову гаму - від відкриття нових Pathways у мигдалині мозку до розкриття сили сірки в майбутньому розробці ліків до вивчення стійких до антибіотиків інфекцій. У 2019 році ми були визнані найкращим університетом в галузі природничих досліджень, і наша хімічна кафедра посіла перше місце серед молодих університетів у країні та 18 місце у світі за рейтингом Nature. У коледжі члени викладацького складу є лідерами у своїх галузях та визнані на міжнародному рівні за внесок у науку.

Ми змінюємося та рятуємо життя

Наука має значення. Ми надаємо можливість своїм студентам стати науковими мислителями, які мають значний внесок у свої спільноти як в рамках UTSA, так і за його межами. Наші лабораторії перетворюють наукові відкриття на відчутні рішення, що змінюють життя, такі як стратегії лікування безпліддя у дітей, які перенесли рак, або дослідження арктичного морського льоду для кращого розуміння та зупинки кліматичних змін. Наші сфери уваги - інфекційні хвороби, які давно переслідують людство, нанотехнології, кібербезпека, неврологічні захворювання, штучний інтелект / машинне навчання, точна терапія та розумні матеріали.

Розташування

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Запитання