The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development

The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development

The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development

Введення

Університет Техасу в Сан-Антоніо - це мультикультурний навчальний заклад, де навчається понад 32 000 студентів. Це найбільший університет у столичному регіоні Сан-Антоніо з чотирма кампусами по всьому місту.

Наше завдання

Техаський університет у Сан-Антоніо присвячений вдосконаленню знань за допомогою досліджень та відкриттів, викладання та навчання, залучення громад та державних служб. Як інститут доступу та досконалості, UTSA охоплює багатокультурні традиції та служить центром інтелектуальних та творчих ресурсів, а також каталізатором соціально-економічного розвитку та комерціалізації інтелектуальної власності - для Техасу, нації та світу.

Наші напрямки

UTSA буде зразком успіху студентів

UTSA буде чудовим державним дослідницьким університетом

UTSA стане прикладом стратегічного зростання та інноваційних досягнень

UTSA - це гордий латиноамериканський заклад обслуговування (HSI), призначений Міністерством освіти США.

Наше бачення

Бути провідним державним дослідницьким університетом, що забезпечує доступ до освітніх знань і підготовку лідерів громадян до глобального середовища.

Наші основні цінності

Ми заохочуємо середовище діалогу та відкриття, де підтримуються цілісність, досконалість, інклюзивність, повага, співпраця та інновації.

Наша прихильність до інклюзивності

Університет Техасу в Сан-Антоніо, іспаномовний заклад, що знаходиться в глобальному місті, яке протягом століть перетиналося між народами та культурами, цінує різноманітність та включеність у всі аспекти університетського життя. Як інституція, спеціально заснована для просування освіти мексиканських американців та інших незаслужених громад, наш університет прагне припинити покоління дискримінації та несправедливості. UTSA, провідний державний дослідницький університет, сприяє досягненню академічної досконалості завдяки спільноті діалогу, відкриттів та інновацій, яка охоплює унікальність кожного голосу.

Розташування

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Запитання