The University of Texas at San Antonio College of Business

The University of Texas at San Antonio College of Business

The University of Texas at San Antonio College of Business

Введення

Бізнес-коледж UTSA перетворює студентів із допитливих та сповнених надії на впевнених у собі та готових до кар’єри молодих фахівців. Ми прагнемо бути найкращими в класі, зосередившись на освітніх програмах, що забезпечують як прикладні ділові, так і технічні навички у сферах високого попиту на робочу силу, а також професійні та підприємницькі навички, які допомагають студентам створити цінність для своєї організації та інтегруватися у робочу силу. Ми - спільнота науковців, які просувають мистецтво та науку про бізнес завдяки суворим та відповідним дослідженням, які публікуються у відзнаках та перекладаються для практики в класі.

Навчаючи понад 7900 студентів, коледж є однією з 40 найбільших бізнес-шкіл у країні та пропонує комплексну навчальну програму на рівні бакалаврату, магістратури та доктора наук, що розширює межі традиційної бізнес-освіти.

UTSA було визнано програмою з кібербезпеки №1 в країні, згідно з національним опитуванням сертифікованих фахівців із захисту інформаційних технологій, проведеним Інститутом Понемона.

Коледж бізнесу, визнаний національним рейтингом та визнаним, був визнаний однією з 5 найкращих бізнес-програм для студентів у Техасі за версією Bloomberg Businessweek. На рівні випускників коледж був визнаний 10-м випускником бізнес-школи в країні для іспаномовних за іспаномовним бізнесом.

Коледж бізнесу акредитований AACSB International, Асоціацією для розвитку колегіальних шкіл бізнесу. Ця акредитація стосується питань навчальної програми, повноважень професорів, питань співвідношення студентів та викладачів та освітніх ресурсів.

Опис місії

Бізнес-коледж спеціалізується на створенні та обміні знаннями, які сприяють перекладу теорії на практику. Коледж поєднує строгість із актуальністю та пропонує інноваційні рішення для глобальних бізнес-завдань.

Заява про бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб перетворити наших студентів із цікавих та надійних учнів у впевнених і готових до кар’єри молодих фахівців. Ми прагнемо бути найкращими у класі, пропонуючи освітні програми, що забезпечують як прикладні ділові, так і технічні навички у сферах високого попиту на робочу силу; значні інвестиції у професійні навички, які допомагають студентам інтегруватися до робочої сили та створювати цінність як працівників, майбутніх менеджерів та підприємців; реагувати на зміни ринку та потреби зацікавлених сторін; а також підтримка спільноти науковців, які проводять ретельні та відповідні дослідження, які надихають студентів на навчання, просувають знання та залучають галузевих партнерів.

Основні цінності

Коледж бізнесу заохочує колегіальність, взаємоповагу, співпрацю, почуття спільного бачення та підприємницький дух.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Запитання