© University of Southampton
The University of Southampton

The University of Southampton

The University of Southampton

Введення

The University of Southampton посідає 78 місце в рейтингу QS World University Rankings 2023 і входить до 20 найкращих університетів Великобританії (The Complete University Guide 2024). The University of Southampton є одним із членів-засновників престижної групи дослідницьких університетів Russell Group. У Саутгемптоні для студентів доступні понад 300 курсів. Він також пропонує близько 400 можливостей стажування щороку, щоб допомогти студентам отримати достатній практичний досвід. В університеті працюють видатні викладачі, які часто є лідерами у своїй спеціальній галузі, гарантуючи, що студенти обізнані з останніми науковими розробками. Будучи глобальним університетом із широким світоглядом і орієнтованим на студента ставленням, в університеті навчається понад 10 000 іноземних студентів із понад 130 країн.

Приєднуйтесь до нашої спільноти співробітників, студентів і дослідників The University of Southampton . Оскільки наші університети входять до 100 кращих університетів світу, наші досвідчені викладачі та широкий вибір варіантів навчання допоможуть вам досягти ваших цілей.

Особливості кампусу

Дослідіть наші кампуси

У нас є 5 тісно пов’язаних кампусів у місті Саутгемптон, 1 у сусідньому місті Вінчестер і 1 у малазійському місті Іскандар Путері.

Де ти будеш вчитися

У наших кампусах ви будете проводити лекції та заняття. Кожен кампус — це спільнота споріднених предметних областей із навчальними приміщеннями, бібліотеками, кафе та ресторанами. Деякі також мають тренажерний зал і спортивні споруди. Незалежно від того, в якому кампусі ви навчаєтесь, ви можете користуватися можливостями будь-якого кампусу.

Кампус Хайфілд

Хайфілд — наш найстаріший і найбільший кампус, розташований неподалік від Саутгемптон Коммон. Це академічне серце нашого Університету, де проводяться соціальні заходи, спортивні споруди та наша студентська спілка.

Інноваційний кампус Boldrewood

Розташований поблизу зелених насаджень Саутгемптон Коммон, Boldrewood Campus є нашим найновішим кампусом. Тут розташовані наші курси інженерної та морської інженерії, а також є низка випробувальних і дослідницьких лабораторій світового рівня.

Авеню Кампус

Усього за кілька хвилин від зелених насаджень Саутгемптон Коммон, Avenue Campus є місцем, де викладають наші гуманітарні курси.

Саутгемптонський університет Малайзії

Цей кампус пропонує студентам бізнес- та інженерні ступені з розділеним навчанням у Малайзії та Великобританії.

  Прийом

  Етапи застосування

  Подача документів до університету – це хвилюючий час, про який варто багато подумати. Пам’ятаючи про це, ми створили ці кроки як керівництво для спрощення процесу.

  Крок 1: Ключові дати та крайні терміни

  Починаючи з вересня 2023 року

  6 вересня 2022:

  З цієї дати ви можете подавати заявки до UCAS на вступ до 2023 року.

  15 жовтня 2022 р. - Курси медицини:

  Усі заявки на курси медицини необхідно подати до 15 жовтня.

  Якщо ви подасте заявку після 15 жовтня, ваша заявка не буде розглянута. Для курсів медицини ви також повинні пройти університетський клінічний тест на здібності (UCAT) перед подачею заявки.

  25 січня 2023 - більшість інших курсів:

  Це крайній термін «рівної уваги» для більшості курсів бакалаврату.

  Якщо ви подасте заявку після 25 січня, можливо, ми не зможемо розглянути вашу заявку.

  30 червня 2023 р. – Кінцевий термін подачі всіх нових заявок UCAS на вступ у 2023 р.

  Якщо ви подасте заявку на вхід у 2023 році після цього терміну, вас автоматично буде введено в кліринг.

  Крок 2: перед подачею заявки

  Переконайтеся, що курс підходить саме вам.

  Дуже важливо переконатися, що курс підходить саме вам. Перегляньте деталі курсу та не бійтеся звертатися до викладачів, якщо у вас виникнуть запитання, ми завжди раді допомогти.

  Вимоги до вступу та кваліфікація

  Важливо переконатися, що ваша кваліфікація прийнята, а ваші оцінки відповідають вимогам для вступу на курс. Якщо ви іноземний студент, будь ласка, також порадьте перевірити вимоги до англійської мови перед подачею заявки.

  Крок 3: Підготовка вашої заявки

  Інформація UCAS

  Коли ви подаєте заявку через UCAS, вас попросять вказати назву закладу, номер і код курсу. Наявність інформації UCAS пришвидшить роботу:

  • наша кодова назва SOTON

  • наш номер S27

  • код курсу можна знайти на сторінці курсу в розділі «Факти про курс»

  • плата за подачу заявки становить 27 фунтів стерлінгів, якщо ви подаєте заявку до кількох університетів чи програм навчання

  • плата становитиме 22,50 фунтів стерлінгів, якщо ви подаєте заявку лише на одну програму навчання в одному закладі

  Крок 4: Подання заявки та час відповіді

  Подача заявки

  Усі абітурієнти бакалаврату, включно з іноземними студентами, повинні будуть подати заявку онлайн через UCAS. Після того як ви подасте заявку, UCAS надішле вам електронний лист із підтвердженням і перешле вашу заявку нам. Ми повідомимо вам, що вашу заявку отримано та розглядається.

  Відповідь на заявку

  Ми прагнемо обробити вашу заявку протягом двох-шести тижнів, але це залежатиме від того, коли ви її подасте. Обробка заявок, поданих у січні, особливо ближче до кінцевого терміну рівноправного розгляду UCAS, може зайняти значно більше часу через великий обсяг, отриманий у той час.

  Крок 5. Що станеться далі?

  Після звернення

  Вам буде надіслано запрошення на день візиту для абітурієнтів* після подачі заявки або якщо вам запропонують навчатися, залежно від вашого курсу та пори року, у яку ви подаєте заявку. Це дозволить вам поспілкуватися з науковцями та відвідати лабораторії, студії та лекційні аудиторії, в яких ви навчатиметеся.

  Для деяких предметів вам може знадобитися пройти співбесіду. Якщо це так, з вами зв’яжеться безпосередньо викладач.

  Візові вимоги

  Студентська віза видається на певну програму навчання в конкретному закладі. Студентська віза передбачає умови, яких студенти повинні дотримуватися. Порушення умов студентської візи є імміграційним злочином.

  Умови включають:

  • Навчання – дозволено лише навчання за програмою, за якою була видана віза, за винятком дозволених змін програми (про які необхідно повідомити UKVI)
  • Умови праці - дозволені години та обмеження видів робіт, які можна виконувати
  • Державні кошти – не можуть претендувати на будь-які державні кошти

  Студенти, яких фінансує CAS для студентської візи, також повинні:

  • Завершіть реєстрацію, пройшовши перевірку права на навчання
  • Повністю залучайтеся до їхньої програми навчання та відвідуйте всі навчальні заходи на кампусі
  • Тримайте їх контактні дані в актуальному стані (адреси, телефон, особиста електронна пошта)
  • Інформувати університет про будь-які зміни в їх імміграційному статусі

  Стипендії та фінансування

  Є багато способів отримати допомогу з оплатою навчання. Ваші варіанти залежатимуть від типу студента, якого курсу ви вивчаєте та звідки ви.

  Для студентів бакалаврату в Саутгемптоні існує кілька способів фінансувати навчання та витрати на проживання. Фінансова підтримка доступна від уряду та університету.

  Фінансування аспірантів

  У аспірантів Саутгемптона є багато способів фінансувати навчання та витрати на проживання. Фінансова підтримка доступна від уряду, університету та зовнішніх організацій.

  Фінансування іноземних студентів

  Іноземні студенти сплачують різні збори, ніж студенти з Великобританії чи ЄС. Ви можете отримати допомогу у фінансуванні навчання від різноманітних організацій. Доступні для вас варіанти залежатимуть від того, студент ви чи аспірант.

  Стипендії, нагороди та можливості фінансування

  Стипендії, винагороди та позики можуть допомогти покрити частково або всі ваші витрати під час навчання в Саутгемптоні. Вони можуть бути запропоновані в партнерстві з університетом, вашим урядом або зовнішньою організацією.

  Доступні варіанти залежатимуть від того, звідки ви родом і що хочете вивчати. Можливо, вам доведеться повернути деякі з них, а деякі можуть мати умови.

  Статистика випускників

  Рейтинги

  16 місце в The Times і Sunday Times Good University Guide 2022; 15 місце в Complete University Guide 2022, 18 предметних областей у 10 найкращих.

  78 місце в рейтингу QS World University Rankings (2023)

  Посібник університету Guardian 2022, номер один у рейтингу цивільної інженерії та електротехніки та електронної інженерії, і загалом 7 наших предметних областей у 10 найкращих.

  Ці рейтинги роблять нас найкращим університетом Великобританії в Малайзії.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Highfield

   University Road, SO17 1BJ, Highfield

  • Winchester

   Park Avenue, SO23 8DL, Winchester

  Програми

  Запитання